Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Raci podlehnou předvánočnímu stresu, Štíři vyrazí za zábavou

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Raci podlehnou předvánočnímu stresu, Štíři vyrazí za zábavou
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
VÍKENDOVÝ HOROSKOP
Prosinec je magickým obdobím a před námi je poslední víkend před Vánoci. Co důležitého nás čeká? Blíženci by mohli prochladnout a i Raci by měli být opatrnější. Vyrazte do města a udělejte si pohodovou předvánoční atmosféru. Některá znamení by si měla rozmyslet, za co budou utrácet. A co dalšího víkend přinese, prozradí VÍKENDOVÝ HOROSKOP!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, o víkendu byste se mohli dozvědět spoustu zajímavých informací. A bude záležet jen na vás, jak s nimi naložíte. Každou volnou chvilku využijete k posledním vánočním přípravám. A jak se vám bude dařit ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býci, víkend budete muset vydržet bez své drahé polovičky. O to více se na sebe budete těšit. V sobotu si naplánujete mejdan s přáteli a v neděli se místo vánočních příprav budete válet na gauči. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, o tomto víkendu se rozhodně nenecháte vytočit. Cizí problémy vás nezajímají a naplno se věnujete svým nejbližším. Se zdravím si moc nezahrávejte! Mohli byste prochladnout a rýma o Vánocích? Nic moc! A co čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Raci, čeká vás víkend plný starostí a zařizování. Dávejte si pozor na zbytečné výdaje. Hvězdy prozrazují, že od někoho z vašeho okolí by mohla přijít zrada. A co vás čeká ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, o víkendu potkáte někoho, kdo vás bude krmit samými nesmysly. Raději si doma otevřete víno a relaxujte. Zároveň se vydáte na poslední nákupy a pořídíte vše potřebné. A jak se budete cítit ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, o víkendu to nebude tak zlé. Vyrazíte za novými zážitky a rozhodně se nehodláte stresovat vánočními přípravami či úklidem. To všechno máte již hotové. Co podniknete s vaší láskou? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, nedovolte, aby vám někdo radil, jak a s kým máte trávit vánoční svátky. O víkendu to ale budete muset rozseknout. Nevhodné poznámky skousnete, ale zažijete krásné Vánoce. A jaký víkend prožijete se svým partnerem? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, o víkendu se budete potřebovat pořádně pobavit. Vyrazte za zábavou. Jen se vyhýbejte cizím protějškům. Poučte se ze svých předchozích nezdarů a své chyby neopakujte. A co čeká na singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, čeká vás víkend plný lásky a vánoční nálady. Radujete se z vašeho harmonického vztahu a blížících se Vánoc. Zamíříte do přírody na romantickou procházku. A co singles? Budou na tom stejně? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, pokud potkáte někoho, kdo vám bude připadat sympatický, vezměte nohy na ramena. Hvězdy radí: Tentokrát ne! Do předvánočních příprav se moc nehrnete. Na koho spoléháte? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, nechte si trochu odstup a svému okolí věnujte jen tolik času, kolik zvládáte. Někdo se bude stejně snažit vaše slova překroutit. Vy si s tím hlavu nelámejte. Není to váš problém. A co se bude dít ve vašem partnerském životě? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, o víkendu vás čeká nečekané setkání. Řiďte se pouze svou intuicí a nenuťte se do něčeho, co by vám mohlo být nepříjemné. Jednejte tak, aby vám to nezpůsobovalo stres. A jak to bude s vaší láskou? To se dozvíte ve fotogalerii.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy