Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Raci lásce neutečou, Štíři začnou vystrkovat růžky

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
VÍKENDOVÝ HOROSKOP
Další prosincový víkend se bude točit kolem nakupování a příprav na vánoční svátky. Někteří zrozenci se snaží stíhat co nejvíce úkolů, jiní nikam nespěchají. Aktivní jednání vám ale může ubírat sílu a nemuseli byste všechno zvládnout. Jak to tedy bude o tomto víkendu? Odhalte to v našem VÍKENDOVÉM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, v mnoha záležitostech se blížíte do finále. A proto vás čeká docela zajímavý víkend. Se svou drahou polovičkou si skvěle rozumíte a dokážete si o všem promluvit. A jak to budou mít nezadaní navzdory překážkám? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býci, o víkendu budete zpočátku vyčerpaní, ale později naberete sílu. Váš partner chce podnikat spoustu věcí, ale zvládnout to za jediný víkend se vám zdá nemožné. Hvězdy předpovídají, že to zvládnete. A co nezadaní? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, tento víkend vám žádný stres nestojí za to! Předvánoční shon eliminujete a plnými doušky nasáváte atmosféru vánočních trhů. Dobrá muzika, punč a svařák, to si prostě užíváte. A jak to bude ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Raci, o tomto víkendu se zaměřte na své zdraví. Vaše tělo bude zkoušet, jak dokážete čelit problémům. Nezadaní lásce neutečou. Zažijete krásné období. A co ti, co jsou ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, zažijete krušné období. Objeví se člověk, který si hraje na vašeho kamaráda, ale nakonec se z něj vyklube pěkný prevít. I ve vztazích si dávejte pozor. Rozmyslete si, co od opačného pohlaví očekáváte. A co zadaní? To se dozvíte ve fotogalerii.

novebannernahradni

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, o tomto víkendu budete nesmírně spokojené. Vaše drahá polovička vás uvolní ze všech povinností a vy se zaměříte na své dovednosti. Singles čeká seznámení s příjemným protějškem. Kdy se můžete potkat? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, tento víkend pro vás nebude tak příznivý. Od svého miláčka posloucháte samou kritiku a velmi vás to zraňuje. Podlehnete emocím a uzavřete se do sebe. A co singles? Mají lepší vyhlídky? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, až zase začnete vystrkovat růžky, vzpomeňte si, jak jste se svému miláčkovi omlouvali minule. Hvězdy předurčují jisté komplikace, tak si dávejte pozor, co děláte! A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, ke svému idolovi se chováte odměřeně. Sami vycítíte, že to nebude to pravé. Ve vztahu jste naopak velmi žádaní a partner z vás čerpá neuvěřitelnou energii. Co podniknete? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, předvánoční šílenství vám leze pěkně na nervy! Obchodní centra, trhy a další jim podobné se snažíte obcházet obloukem. Rádi byste se soustředili na jiné věci, ale váš miláček má na to jiný názor. A co čeká nezadané? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, o víkendu potkáte člověka, který vám byl již dříve sympatický. Říkáte si, jaké by to mohlo být? Hvězdy vám dávají zelenou! Jen se na poprvé nelekněte, možná si vás nebude pamatovat. A co čeká na zadané? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, snažíte se mít všechny předvánoční ,,povinnosti“ hotové. Cukroví pečete s předstihem a dárky už dokupujete poslední. Nerady se trápíte doděláváním věcí na poslední chvíli. A co vás čeká v lásce? To se dozvíte ve fotogalerii.

A tady si vyzkoušejte, co tarotové karty říkají o vaší karmické energii. Třeba zjistíte, co stojí v cestě vašemu snu!

Mohlo by vás zajímat

Další články