Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Raci budou opuštění, Blíženci musí okouzlit

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 8 fotografií
VÍKENDOVÝ HOROSKOP
Je tady víkend! Na co se můžou jednotlivá znamení těšit a co je naopak zklame? Někteří zrozenci stále bojují se žárlivostí a s nedostatkem empatie, u jiných jsou emoce na samém vrcholu a jejich vztah prochází transformací. Jaký bude právě váš víkend? A co dalšího si pro vás hvězdy nachystaly? To se dozvíte v našem VÍKENDOVÉM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, svou drahou polovičku budete podezírat z toho, že vám dělá naschvály. Ve společnosti se natřásá, ale vás klidně nechá sedět v koutě. Zkuste si dát oddechový čas a víkend strávit bez sebe. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býčci, cítíte, že je k vám váš vysněný idol nakloněný. Ale pozor! Pokud začne mít nevhodné poznámky, týkající se vašeho vzhledu, raději utečte! Nad vaší rodinnou idylkou se stahují mračna. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

O víkendu se soustřeďte na to, abyste zazářili. Hlavně půjde-li o společenskou akci. Bude to důležité pro váš kariérní posun. Hvězdy vše obrací ve váš prospěch. V partnerství vás ještě trochu sžírá žárlivost, ale i to se brzy změní k lepšímu. Co vám radí hvězdy? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Ráčci, o víkendu se budete cítit malinko opuštění. Proč? Vašim blízkým schází empatie, kterou nyní tolik potřebujete. Zkuste se soustředit na vaše zájmy. Je čas na vaše aktivity. Co bude záležet jen na vás? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Ve vašem dlouholetém vztahu či manželství se objeví nová touha po romantice a dobrodružství. Sami budete překvapeni, co všechno vás napadne. Singles si padnou do oka se zábavným protějškem. Ale co zjistí? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, v práci se vám tento týden dařilo a o víkendu tomu nebude jinak. Prožijete skvělý víkend po boku své milované a singles po boku nové známosti. Žijete pro lásku a vaše emoce jsou na vrcholu. Co objevíte? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Hvězdy vás budou dále upozorňovat na vaše citové rozpoložení. Emoční stav by Váhy měly probrat s nestranným odborníkem, nebo o tom, alespoň uvažovat. To, že vás nic netěší, není v pořádku. Co momentálně podniknout? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Štíři, děláte si zbytečně velké starosti, co se týče vaší budoucnosti. Co se má stát, stane se! Zkuste trošku přibrzdit, aby se vaše milovaná nevylekala. I singles by si neměli brát moc velké sousto. Co bude třeba? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, co zkusit o víkendu nějaký adrenalin? Máte dostatek energie na to vyzkoušet něco nového. Ale rozhodujte se sami za sebe a nenechte si partnerem kazit vaše nadšení. A co si musí dořešit singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi, udělejte si pořádek ve vašem žebříčku hodnot. Možná vás zarazí, co máte na prvních příčkách. Nevyzařujete svůj obvyklý sex-appeal, takže s navázáním nové známosti to bude těžší. Od čeho musíte utéct? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Protože vás neuspokojí jen tak ledajaký protějšek, na ten vysněný si budete muset ještě nějaký čas počkat. Rozhodně neberte první, který se na vás usměje. Ve vypjatých situacích se budete překonávat. Co vám radí hvězdy? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Rybky, že by ponorková nemoc? Svou drahou polovičku nevydržíte poslouchat už ani minutu. Nedokážete si představit strávit s ní hodinu, natož celý víkend. Zkuste si v sobě probrat, co vás tak hrozně štve. Co to doopravdy je? To se dozvíte ve fotogalerii.

Toužíte po splnění osudového přání? Tarotové karty vám řeknou, zda vám bude přáno!

Související články

Další články