Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Víkendový horoskop po smolném pátku 13: Váhy čeká štěstí v lásce, Vodnáři budou krutí

Muži nás občas vodí za nos.
Zdroj: Unsplash.com
+ Dalších 10 fotografií
VÍKENDOVÝ HOROSKOP
Tento víkend bude plný překvapení! Čeká nás pátek třináctého, třetí adventní neděle a mnoho citových pohnutek. Někteří zrozenci budou mít sklony k hořkým výčitkám, jiní ukáží svou dobrosrdečnost. Právě Blíženci budou muset vystřízlivět. Co čeká ostatní znamení? A jaký víkend předurčují hvězdy právě vám? To se dozvíte v našem VÍKENDOVÉM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, do vašich víkendových plánů zasáhne pedantské chování vaší drahé polovičky. Její smysl pro pořádek vás dohání k šílenství. Páteční večer vás však potěší. Co budou muset omezit singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býčci, k tomuto víkendu bude patřit skrývání a maskování. Nesnášíte, když se vám domů nečekaně přizve někdo nezvaný. Budete nervózní, ale zároveň od své drahé polovičky chcete pochválit. A singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, o tomto víkendu se koncentrujte na to, co je užitečné. Na snění bylo času dost. Musíte konečně vystřízlivět. Tajemství, které mělo být ukryto před zraky ostatních, tak nechejte ukryto. Co dělají singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Raci, potřebujete dostatek prostoru pro své předvánoční přípravy. Své blízké rozmazlujete, ale co vaše drahá polovička? To, že ji ignorujete by vás mohlo přijít draho. A co čeká nezadané? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, svému okolí ukážete, jak umíte být velkorysí. Zapojíte se do dobročinných projektů a rádi si vyslechnete chválu. Špatně si zvykáte na to, že vám někdo rozkazuje. V tomto případě to ale musíte překousnout. A co váš vztah? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, o víkendu budete spokojené. Doděláte potřebné resty a svou drahou polovičku budete hýčkat. Někdo z rodiny se vás snaží vytočit, ale nakonec se nenásilně stáhne. A jaká víkend čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, i když pochybujete, jste neskonale výkonní. Váš partner je na vás pyšný, ale ve vašem okolí je někdo, kdo vám vaši akčnost závidí. To je jen jeho problém. Nenechte si kazit předvánoční náladu. A co nezadané Váhy? Zamilují se? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, o víkendu vás čeká návštěva příbuzných. A budete na ni muset vyrazit sami. Vaše drahá polovička se chystá pryč a o víkendu to bude na vás. Nikoho nepřesvědčujte o tom, že máte pravdu. Nebude to mít cenu. A jak na tom budou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, o víkendu vás žene tvůrčí síla. Ve vašem partnerství udáváte rytmus. Sice vytváříte harmonické prostředí, ale pozor, abyste nepodlehli ješitnosti a sobeckosti. A jak si zařádí nezadaní? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, máte problémy s navazováním nových kontaktů. Jste pohodlní a jediné, co vám dělá radost, jsou peníze. Váš partner je odkázán sám na sebe a chybí mu něžnosti. Co musíte udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, o víkendu budete urputným nepřítelem. Jisté osobě dáte s pohrdáním najevo, kdo je nahoře, a kdo dole. Pokud vám někdo ublíží, bohužel s ním nemáte slitování. A jak se vám bude dařit v partnerství? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Rybky, to, co vás vede k nespokojenosti, může ostatní uspokojovat. Nebuďte tak přísní! Kašlete na pravidla a jen tak se se svým miláčkem válejte a smějte. A jak na tom budou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy