Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Panny uloví nový idol, Býky čeká nervový kolaps

Jste dominantní v posteli?
Zdroj: pixabay
+ Dalších 10 fotografií
VÍKENDOVÝ HOROSKOP
O víkendu budeme pod vlivem temného měsíce. V sobotu nás čeká novoluní ve znamení Vah a dočkáme se velkých změn a osobních transformací. Jaký víkend je přichystaný pro jednotlivá znamení? Co bude muset překousnout Býk? A co čeká Štíra, ve vztazích? To vše se dozvíte v našem VÍKENDOVÉM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, realizace vašich cílů zrychluje. O víkendu potkáte osobu, která bude mít tendence kecat vám do života. To ale nesmíte v žádném případě dovolit! Ve vztahu si musíte udělat jasno. Co vás každopádně potrápí? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býčci, o víkendu vám hvězdy připomenou, že se máte starat hlavně sami o sebe. Nekritizujte okolí a první si udělejte pořádek u sebe. Dolehne na vás stres z minulých dní. A jak na tom budou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci, protože budete mít energie na rozdávání, váš víkend bude plný zábavy a adrenalinového dobrodružství. Hvězdy říkají, že ani kulturní akcí nepohrdnete. S miláčkem si to prostě užijete! Budou si užívat i singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Raci, vaše sny a cíle jsou na dosah! O víkendu dokončete, co potřebujete, a pak už se můžete těšit z výsledků. S vaší láskou zažijete hodně peprné věci. Co se stane? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, dostanete pozvání na poutavou akci. Pozvání rozhodně přijměte. Je dost pravděpodobné, že neodejdete sami. Někdo si získá vaši pozornost a možná i srdce. A jaký víkend čeká na Lvy ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Nezadané Panny mají možnost ulovit přitažlivého partnera. Zafunguje mezi vámi chemie. Proto neotálejte a běžte rovnou na věc. A co přinese tento víkend zadaným? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, tento víkend je prostě váš! Před svým idolem zazáříte a na co sáhnete, to se vám zkrátka podaří. I váš miláček vás náležitě odmění. Co musíte ale ukončit? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

O tomto víkendu bude nutné, abyste ukončili to, co dávno nemá význam. Máte otevřenou cestu ke splnění snu, ale ve vašem životě jsou lidé, kteří vás brzdí a negativně ovlivňují. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, tento víkend nebude zrovna trefa do černého. Vaše vnímání bude velmi intenzivní, a v důsledku toho se mohou objevit i černé myšlenky, nebo dokonce deprese. Co vás totiž dožene? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, o víkendu se budete snažit dát věci do pořádku, ale novoluní vám bude házet klacky pod nohy. Jedno důležité rozhodnutí ale přeci jen uděláte. Jaké? A čeho se bude týkat? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, tento víkend budete hřešit. Postavíte si hlavu a nebude s vámi rozumná řeč. S vaším miláčkem si tak nebudete příliš rozumět. Hvězdy zdůrazňují, abyste se soustředili na přítomnost. A co čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Rybky, na romantický víkend s vaší drahou polovičkou zapomeňte! O víkendu budete řešit peníze. Neměli byste se dohadovat, kdo a kolik utratí, ale hledat kompromis, jak toho ven. A jaký víkend budou mít singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy