Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Víkendový horoskop: Panny najdou s partnerem kompromis, na Kozorohy čeká láska

žena, květinová koruna, horoskop
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
víkendový horoskop

Ve vládě Býka stále hledáme jistotu a stabilitu, zároveň nás opouští touha se zbytečně hádat a rozčilovat. Býk nenávidí konflikty a nevyužívá je jako řešení svých pocitů. Čerpejte energii, která vás toho může hodně naučit a zároveň vám dává šanci k rozletu. Stačí, když se zaměříte na to, co se děje ve vaší duši. Co pro vás mají hvězdy právě na tento víkend?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

O víkendu se připravte na nový impulz, který vám vlije krev do žil! Konečně se uklidní domácí rozbouřené prostředí a začnete doma volně dýchat. Netlačte na váš vztah, posune se dál sám. V galerii najdete váš tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Možná vás o víkendu čeká trocha práce, nezapomínejte ale i na zábavu. Rodina potřebuje stmelit a najít znovu společné koníčky. V poslední době u vás převládaly spíše povinnosti. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Dokončit práci se vám bude zdát skoro nemožné už zkraje víkendu, proto si zřejmě přinesete práci domů. Vy ale moc dobře víte, proč se tolik snažíte a jaký je ten sen, za kterým jdete. Vytrvejte! V galerii najdete, co vás potěší.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Otevřete se novým možnostem, o víkendu jich bude opravdu mnoho. Je na čase začít plánovat letní dovolenou, ať můžete s rodinou v klidu sladit termín. Dejte si pozor, ať vám nerupnou nervy u domácích úkolů dětí. V galerii najdete, na co si dát pozor.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Finanční hojnost jste si vysnili, tak je tu! Užívejte si, jakými cestami k vám peníze proudí, a chovejte se k nim tentokrát opatrněji než v posledních letech. S dluhy vás žádné štěstí nečeká. V galerii najdete, na co se zaměřit.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Evidentně byste se nejraději jen váleli, tentokrát ale vážně musíte zabrat. Pokud celou situaci podceníte, budete se brzy potýkat s vážnými následky. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pečujte o svou rodinu, tisíckrát se vám to vrátí. Tento víkend vám bude nejlépe v teple krbu rodinného, tak nevymýšlejte zbytečnosti a užívejte si přítomný okamžik. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Konečně, konečně! Vyřešíte to, co vás s partnerem roky tíží. Kompromis, který společně najdete, pro vás bude skoro vysvobození od tlaku, ve kterém jste se dlouho museli dusit. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Zaberte a dobře to dopadne! Nenechte se rozhodit hloupými řečmi. Lidé často upozorňují na chyby druhých, aby odvedli pozornost především od sebe. V galerii najdete, na co se můžete tento víkend těšit.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Zkuste se zamyslet nad tím, co můžete pro celkovou situaci udělat. Mnohdy čekáte na to, až ostatní projeví svou iniciativu, a zapomínáte, že vaše trpělivost není bezedná. V galerii najdete váš tip.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Je čas na velké kroky! Bydlení, svatba či děti jsou opravdu blízko. Přestaňte se zbytečně strachovat a skočte do toho po hlavě. Nebudete litovat. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Čeká vás velké štěstí v lásce! Stejně, jako umíte přijímat, bude třeba tento víkend i dávat. Zkuste říct druhým to, co byste od nich chtěli slyšet sami. Možná tím mnohé napravíte. V galerii najdete, co vás potěší.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy