Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Panny čekají milostné nástrahy, Berany zkreslená realita

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
VÍKENDOVÝ HOROSKOP
Je před námi první říjnový víkend! A co se bude dít tentokrát? Někteří zrozenci se budou chovat jako smyslů zbavení, jiní se mohou dostat do prekérní situace. Co dalšího si pro vás hvězdy připravily? Jaký víkend čeká, právě vaše znamení? To se dozvíte v našem VÍKENDOVÉM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, o tomto víkendu byste svou energii měli soustředit jiným směrem. Nelžete sami sobě a neočekávejte nemožné. Ani od svého partnera. Mohli byste se tak dostat do prekérní situace. A jak na tom budou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býci, obdržíte zprávu, která vám vykouzlí úsměv na rtech. Na vše se tak budete dívat optimističtěji. Duševní pohoda je to, co váš vztah zrovna potřebuje. Singles si musí promluvit s nejlepším přítelem. A co nepříjemného vás nyní čeká? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, uděláte dobře, když se tento víkend, obloukem vyhnete, obchodům a nákupním centrům. Měli byste nutkání kupovat dražší věci, které ani nepotřebujete. A co vás čeká o víkendu v lásce? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Raci, o víkendu vám vaše drahá polovička snese modré z nebe. Doslova si vychutnáváte to, jak se o vás stará a pečuje. Nezadaní by měli vyrazit za seznámením. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, o víkendu si projdete častými emocionálními výkyvy. Buďte ve střehu před falešnými lidmi z vašeho okolí. Váš miláček vás ale podrží a vaše milostné vazby zesílí. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, v milostném životě ztrácíte trochu rovnováhu. Konečně musíte dokázat prosadit si svou. Singles nebudou mít z víkendu žádnou radost. Z jakého důvodu? To se dozvíte ve fotogalerii. . novebannernahradni

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, o víkendu váš program naštěstí zachrání rodina. Budete si povídat, dozvíte se nové informace a budete sdílet nadšení rodinné idylky. V lásce byste měli povolit uzdu svým emocím. Proč to potřebujete? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, o tomto víkendu se potřebujete vzdálit od společnosti. Prostě se potřebujete uzavřít před okolním světem. Hnacím motorem pro vás budou chvíle klidu strávené v přírodě. A co vaše láska? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, zase budete mít ,,štěstí“ na lidi, kteří vám příliš nesedí. Vaše sebezapření ale dokáže divy. Singles čeká rychlý milostný románek. A co se bude dít v partnerství? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, tento víkend se do ničeho nehrnete. Nechcete se ani příliš snažit. Ale nečekejte, že to vaši lásku nechá chladnou. Asi tušíte, co vás čeká! A jak na tom budou nezadaní? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, singles poznají osobu, se kterou chtějí trávit svůj volný čas. Ve vztahu chcete dosáhnout vyšších cílů. Nespoutaná energie, bláznivé nápady, to je to, co chcete prosadit. Podaří se vám to? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, nechejte si pevnou půdu pod nohama a nechtějte lámat skály za každou cenu. Váš partner oceňuje otevřenost, ale víte co? Všeho moc škodí! A co zajímavého čeká svobodné Ryby? To se dozvíte ve fotogalerii.

Vyzkoušejte si magický tarot lásky! Karty vám řeknou, co vás čeká v partnerství a jakým překážkám budete čelit.

Související články

Další články