Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Panny budou v sedmém nebi, Lvi zklamaní

Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
VÍKENDOVÝ HOROSKOP
Je tady víkend! Na co se mohou jednotlivá znamení těšit a co s nimi naopak otřese? Některým zrozencům bude přáno v lásce, jiným hrozí nepříjemná hádka. Jaký bude právě váš víkend? A co dalšího si pro vás hvězdy nachystaly? To se dozvíte v našem VÍKENDOVÉM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, víkend přeje vaší lásce. Od svého protějšku získáte tolik empatie, kolik potřebujete. Na obzoru jsou i adrenalinové aktivity. Při rodinné sešlosti si ale dávejte pozor na pusu. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býci, cítíte, že vaši drahou polovičku něco trápí. Zkuste ji rozveselit. A dělejte, co jí na očích vidíte. Vaše zájmy musí jít nyní stranou. A co radí hvězdy nezadaným? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

O víkendu vás čekají nešťastné výkyvy nálad. Pozor! Hvězdy se neobrací proti vám, jen vám chtějí dát najevo, že štěstí je třeba respektovat. Se svobodným životem se perete statečně. V partnerství můžete ublížit. Co nedělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Ráčci, momentálně ve vás proudí pozitivní energie. Víkend slibuje dobré vyhlídky k seznamování. Běžte na drink s přáteli a bavte se. I ve vztahu se vám daří udržet správnou atmosféru. Kam byste měli vyrazit? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Lvíčci, hvězdy vás varují: Ne vždy musíte trávit horké letní dny u luxusního bazénu. Co když vaše drahá polovička touží po něčem jiném? Sami budete překvapeni, co vám řekne. Singles poznají zábavný protějšek. Ale co zjistí? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, děláte si zbytečné starosti. Snažte se fungovat v harmonii sami se sebou. Ve vztahu bude vyžadována trpělivost. Singles žijí pro lásku a vaše touhy jsou na vrcholu. Co objevíte? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, zakoukáte se do člověka, který vám bude krást energii. Hvězdy varují před vaším emočním stavem. V partnerství si to nekomplikujte a vyrazte se svou láskou na čerstvý vzduch. Co vám přinese horký víkend? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

O víkendu se pracovní vytížení odrazí na vašem zdravotním stavu. Jste nervózní a kvůli tomu vnímáte realitu zkresleně. Vaše drahá polovička se vám bude snažit ulehčit. Dělá pro vás první poslední. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Momentálně vnímáte svůj vztah svěže. O víkendu naplánujete akci, ale pozor! Hvězdy varují, abyste nepropadli vášni jiné osoby. I nevinný flirt by vás mohl rozhodit. A jak na tom budou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, i když to často neděláte, nyní máte pocit, že musíte utéct. Před čím? Před problémy. Citové pouto mezi vámi už není jako dřív. Hvězdy radí: řešte to! Co nebezpečného zažijí singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, protože rádi mluvíte narovinu, udělejte to i nyní. Váš partner vaše náznaky nechápe. Mluvte otevřeně a jistě se dostanete tam, kam potřebujete. Co radí hvězdy nezadaným? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

O víkendu budete mít pocit, že jedete na maximum. O vašem partnerovi se totéž říct nedá. A to vás malinko vytáčí. Vymýšlíte stále nové aktivity. Co takhle strávit víkend s kamarády? A jak si užijí singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články