Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Víkendový horoskop: Panny budou pokoušet žárlivost svého partnera, Kozorohové naopak uklidní dusno v domově

denní horoskopy
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Během víkendu se stanou báječné věci! Můžete se těšit, že se mnohé vysvětlí a začne zcela nová éra. Vliv na to má nejen vládnoucí Střelec, ale také konec roku, kdy je přece jen o něco větší prostor k úvahám. Co čeká během víkendu právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

O víkendu se zaměřte na svou psychohygienu. Měli byste chvíli vypnout hlavu, dát si "oraz" od práce a klidně si doma vytřídit skříň. Zdá se vám to banální? Nenechte se mýlit. Bude to pro vás doslova balzám na duši. V galerii najdete váš tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Tento víkend zkuste poznat někoho nového. Měli byste totiž narazit na osobu, která vám rozšíří obzory a zároveň vás podpoří ve vašich budoucích záměrech. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Jestli vás tento víkend přátelé pozvou na večeři, neměli byste odmítat. Ačkoli máte trochu sklon k lenošení, samota by vás nakonec mohla velmi trápit. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Hádky s partnerem nikam nepovedou. Zkuste to tentokrát řešit jinak a skutečně druhému naslouchat. Pomůže vám, když někam vyrazíte se svými blízkými nebo strávíte pár chvil o samotě. V galerii najdete, co vás potěší.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Zaujme vás někdo, kvůli komu budete ochotni změnit vše, čemu jste se dříve bránili. Zkuste tentokrát myslet na své potřeby a nedělejte svými rozhodnutími dojem na druhé. Bude vám tak mnohem lépe. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Během víkendu můžete mít silnou potřebu se někomu svěřit se vším, co vás trápí. Vybírejte ale pečlivě, ať si nezaděláte ještě na větší problém, než který teď ve své hlavě máte. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

S odvahou se pustíte do sportu, pozor ale na ukvapené pohyby, které by vás mohly dost mrzet. Zejména kluzký terén v zimním počasí může být nebezpečný. Chce to více opatrnosti! V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Nepokoušejte žárlivost svého partnera, mohli byste narazit. Důvěru si nevybudujete tak, že ji budete pokoušet, abyste vzbudili pozornost. Raději připravte nějaké překvapení, ať svůj protějšek potěšíte. V galerii najdete váš tip.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

O víkendu se odpoutejte od starostí a soustřeďte se na svou rodinu. Vezměte děti na výlet, uspořádejte turnaj v deskových hrách nebo vyrazte na adventní trhy. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Nálady se u vás během víkendu budou střídat jako na houpačce, až z toho může být partner trochu zmatený. Buďte otevření a přiznejte, co se ve vašem životě teď děje. Lépe se to zvládá ve dvou. V galerii najdete, co vás potěší.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Vylezte ze své ulity a ukažte, co se ve vás skrývá. Nový plán, který máte, vás nabije energií a ukáže vám, že je na co se těšit. Velké změny ve vašem životě na sebe nenechají dlouho čekat. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

V partnerském vztahu se vše v dobré obrátí! Konečně se vám uleví a skončí to tíživé dusno, které jste museli v posledních týdnech řešit. Budete mít volné ruce k přípravě krásné vánoční výzdoby. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy