Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Víkendový horoskop: Na Raky se praskne lež, Váhy ze sebe budou dělat chudinky

Přivázanost ke konkrétnímu datu je trochu sentimentální a v tomto případě spíše vyvíjí zbytečný tlak. Je třeba si pamatovat, že existuje dalších 364 dní, během kterých můžete začít s vytouženou změnou.
Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
víkendový horoskop

Je tu další víkend a s ním i nový horoskop! Podívejte se, co si hvězdy pro jednotlivá znamení zvěrokruhu připravily a co znamení zvěrokruhu opravdu nemine.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

O víkendu budete hlavně odpočívat. Náročný týden máte konečně za sebou a můžete být na sebe pyšní. Těšte se na vše, co dalšího vás čeká. Bude to vážně stát za to! V galerii najdete, co vám udělá radost.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Nezapomínejte na své přátele, to oni vám vždy pomohou, když to nejvíc potřebujete. Uzavřeli jste se do sebe a od všech máte odstup. To není dobrý přístup. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Televize pro vás bude o víkendu trochu nuda, toužíte po dobrodružství! Klidně si naplánujte celodenní výlet v horách. Budete překvapeni, jak ozdravný účinek to bude mít. V galerii najdete, co vás potěší.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Blíží se podzim, a tak neotálejte s úklidem domácnosti! Vytřiďte vše nepotřebné a věnujte to těm, kterým to pomůže. Ten dobrý pocit, který budete mít, je k nezaplacení. V galerii najdete, na co si dát pozor.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Tento víkend pro vás rozhodně není dobrý čas na nákup elektroniky! Lehce byste koupili něco, co vám následně přinese jen starosti. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Někomu jste dlouho lhali. On se to však dozvěděl a o víkendu chystá konfrontaci. Zatajování nepomůže, udělali byste ze sebe ještě většího hlupáka. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Jak se počasí ochlazuje, máte potřebu tvořit si útulnou domácnost. Víkend pro vás tak bude ve znamení úklidu, vaření i pečení dobrot. S partnerem pocítíte soulad. V galerii najdete, co vás rozesmutní.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Dlouho jste usilovali o práci, která vypadala, že je ta pravá. Nakonec to nevyšlo a vy si teď kazíte víkend tím, že nad tím dokola přemýšlíte. Posuňte se dál. Vesmír má pro vás něco lepšího. V galerii najdete, na co se zaměřit.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Vaše představy o budoucnosti byly možná úplně jiné, vše má ale svůj důvod. Nebuďte o víkendu zbytečně naštvaní, role oběti vám nepomůže. Naopak si užijte krásný čas. V galerii najdete, co vás potěší.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Poslední dobou máte potřebu každého poučovat, jak by mohl žít lépe. Neuvědomujete si, že každý o vaše rady nestojí. Soustřeďte se hlavně na sebe. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Dejte si pozor na alkohol, lehce byste to mohli přehnat. Celý víkend byste pak proleželi v posteli s hadrem na hlavě. Partner od vás bude žádat v domácnosti pomoc. V galerii najdete tip na víkend.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Do života vám přichází velká změna, které se podvědomě bojíte. Zřejmě víte, že jste v této věci následovali zejména svůj sobecký zájem. Nakonec to však dobře dopadne. Jaký bude ještě váš víkend? Odpověď najdete v galerii.


Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Simona Stašová o svých budoucích snachách: Jsme kamarádky, ale k Jiřině chovají respekt

Související články

Další články

Nejnovější kauzy