Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Na Kozoroha praskne nevěra, Váhy čeká milostná jízda roku

+ Dalších 9 fotografií
VÍKENDOVÝ HOROSKOP
Druhý březnový víkend bude pod nadvládou novoluní v Rybách! Emoce vyplavou na povrch a někteří zrozenci si budou ujasňovat své pocity, vášně a nálady. A některé dostihnou bouřlivé myšlenky. Vodnáře čeká důležité rozhodnutí, týkající se jeho budoucnosti. Počkejte však až odezní konstelace z Novoluní a vaše emotivita se vrátí zpět do starých kolejí. Blíženec si bude užívat pohodový víkend s partnerem. Co čeká ostatní znamení? A jaký víkend vám předurčují hvězdy? Přečtěte si VÍKENDOVÝ HOROSKOP!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Beránci, na sexuální dovádění nemáte zrovna náladu, ale před svou drahou polovičkou máte chuť se předvést. Překonáte se a i neplánované dobrodružství může být příjemné. Do vašich víkendových plánů se vám připlete nezvaný host. Kdo vám zpříjemní páteční večer? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Druhý březnový víkend odstartujete večírkem ve velkém stylu. Svou drahou polovičku nechejte raději doma, mohla by vám zavařit před přáteli a faux paus by bylo na světě. Hvězdy vám to naplánovali jinak. Dejte přednost svým dlouholetým přátelům. Na co byste si ale měli dát pozor? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, po náročném týdnu propadáte smutku. Přesto doceníte starost a kouzlo své drahé polovičky. Stále to mezi vámi jiskří. Víkend budete proto trávit v posteli se svou láskou. Nepodceňujte však komunikaci. Na co byste si měli najít o víkendu čas? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Raci, buďte opatrní a neprozrazujte na sebe všechno, jak to máte ve zvyku. Ve vašem okolí se pohybuje zákeřák, který vám chce uškodit. Závist je všude, proto chraňte svou lásku jako oko v hlavě. Váš miláček vás vychvaluje, a to polechtá vaše ego. Je to přesně to, co nyní potřebujete. S čím se budete o víkendu potýkat? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvíčci, o víkendu budete zmatení a budete propadat depresím. Vesmír vás však podrží. Mohou to být pouze dozvuky emočně náročného novoluní v Rybách. V neděli už se budete cítit lépe, jen myslete na své úspory. Nemáte na rozhazování. K čemu vás donutí vaše spřízněná duše? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Startuje víkend a vy jste jako utržení ze řetězu. Nevíte coby, a nechcete sedět doma na gauči. Váš best friend vás vytáhne do společnosti, a to je dobře. Ale pozor, vesmír varuje, šanci na flirt dostanou jen nezadaní. Co se vám honí v hlavě? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Nezadané Váhy si v milostném životě užívají pořádnou jízdu a nechtějí zastavit. Hříšně myšlenky však mají i zadaní. Protože zakázané ovoce přeci chutná nejlépe. Hvězdy varují, tentokrát by vám románek neprošel bez následků. Jak to máte s penězi? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Štíři si pročistí hlavu od starostí z pracovně náročného týdne. Začnete mít pochybnosti o svém vztahu. Zdá se vám, že je k vám vaše polovička až moc kritická. To vás přestává bavit. Než se začnete poohlížet jinde, zkuste si promluvit. Co je vaši slabinou v březnu? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, nesnášíte lež. Jste zastáncem pravdy. Víte, že vám váš protějšek lže a vůbec se to nesnaží skrývat a to vás vytáčí ještě víc. Změňte svou taktiku, třeba se dopátráte pravdy. S čím bojujete? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi, nejste tak neprůhlední, jak si myslíte. Změna vaší vizáže podporuje partnerovo podezření, že máte bokovku. Vesmír slibuje plodný víkend. Tak pozor, abyste neupletli jinde než doma. Na co čekají vaši nejbližší? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

O víkendu budete muset učinit velké rozhodnutí. Přátelé vám neporadí. Budete to muset probrat se svým protějškem, kterého se to týká. Pokud se na potomka ještě necítíte, řekněte mu to. Je to důležité rozhodnutí. V čem vás partner omezuje? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Rybičky, jste snadným terčem výprodejů. Neutrácejte tam, kde nemusíte. Máte hříšné myšlenky a v posteli se vám zdá, že máte stereotyp a nic nového vás nečeká. Dejte průchod svým erotickým představám a užijte si se svou polovičkou. Jaké to bude? To se dozvíte ve fotogalerii.

Vyzkoušejte si magický tarot lásky! Karty vám řeknou, co vás čeká v partnerství a jakým překážkám budete čelit.

Mohlo by vás zajímat

Další články