Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Víkendový horoskop: Lvy čeká romantika, Střelci budou blaženě lenošit

víkendový horoskop
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Co si pro vás hvězdy připravily na mikulášský víkend? Nezapomeňte vzít magické páteční datum s opakujícími se dvojkami jako znamení, abyste se soustředili na rodinu, partnera a lásku. Nespěchejte, na starosti bude ještě čas. Vše se vyřeší velmi brzy.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Nějaký ten výlet k některému z našich zahraničních sousedů vám tento víkend rozhodně udělá radost! Využijte advent k návštěvě některého ze známých trhů, kde načerpáte vánoční náladu. V galerii najdete váš tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Změna, která se kolem vás teď děje, je odrazovým můstkem pro zcela nové pořádky. Vytrvejte ve chvilkovém nekomfortu, který pro vás z pochopitelných důvodů bude nepříjemný. Brzy se vytvoří něco, co předčí vaše očekávání. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Někdy se stanou věci, které se vám možná nezdají fér, není ale jak s nimi bojovat. Přijměte to, co se kolem vás teď děje, a trvejte na svých přesvědčeních. Pomůže vám to bojovat. V galerii najdete, co vás potěší.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Je čas na předvánoční úklid! Ať vám tam toho potom nezbude tolik, pusťte se do toho, co máte přímo na očích. Když zapojíte celou rodinu, půjde vám práce dobře od ruky. V galerii najdete, na co se zaměřit.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Zkuste tentokrát nemyslet tolik na práci a raději se zaměřte na sny, které máte stále ve svém srdci. Právě nějaká ta radost ze života vám v pracovním týdnu chybí, až si občas říkáte, proč vy to vlastně děláte. V galerii najdete váš tip.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nečekaná návštěva vám rozhodí plány, které jste na víkend pečlivě střádali. Klidně improvizujte a pusťte ty otěže, které nad svým životem vždy držíte. Je čas si trochu užít! V galerii najdete, co vám udělá radost.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

S partnerem vás čeká několik romantických chvil, které budou rozhodně stát za to! Už dlouho toužíte po něčem, co zkrátka bude to pravé, a vypadá to, že jste to konečně našli. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Nemusíte před ostatními obhajovat svá rozhodnutí, jen vy víte, proč se teď vydáváte touto cestou. Dejte si ale pozor, ať vás zbytečně neodradí, když s vámi někdo nebude souhlasit. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Život je nevyzpytatelný, říkáte si? To jen nevidíte, že jste na cestě k tomu cíli, který jste si před nedávnem vysnili. Nechte se vést a poddejte se proudu života, nabere ten správný směr. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Může se vám zdát, že teď ztrácíte až příliš přátel. Zkrátka když jste se konečně naučili říct nahlas svůj názor, někteří jsou ze změny, kterou vidí, nemile překvapeni. To vás ale trápit nemusí. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Ačkoliv vás bude lákat jen odpočinek a televizní seriály, někdo vás vyláká ke sportovní aktivitě. Překonejte svůj počáteční odpor, uvidíte, jak dobře se pak budete cítit! V galerii najdete, na co si dát pozor.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Klidně tento víkend udělejte něco opravdu bláznivého! Vydejte se na místa, kde jste ještě nebyli, pozvěte přátele na večer deskových her nebo uspořádejte večírek v kostýmech. Bude to skvělý zážitek! V galerii najdete, co vám udělá radost.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy