Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Lvy čeká nový objev, Ryby se budou bát o svou lásku

Zdroj: Pixabay
+ Dalších 10 fotografií
VÍKENDOVÝ HOROSKOP
Tento víkend budeme pod vlivem Dožínkového úplňku. Měsíc upozorní některá znamení, aby nešla hlavou proti zdi. A působit na nás bude především přecitlivělá energie Ryb. Jaký víkend čeká právě vaše znamení? A překazí tento Měsíc vaše víkendové plány? To se dozvíte v našem VÍKENDOVÉM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, o tomto víkendu naberou vaše intimnosti na obrátkách. Úplněk vám pošle do vašeho vztahu více intenzivních prožitků. A na co by neměli naléhat singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býci, víkend vám přinese boj s vlastním egem. Je v pořádku, že se se svou drahou polovičkou rozcházíte v názorech, ale pozor, aby nedošlo k urážení. Singles budou trpět. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, se svou láskou nemáte ty nejčistší úmysly, proto byste si měli jet provětrat hlavu. Máte tendenci podnikat zábavné aktivity, ale se svým miláčkem na víkend nepočítáte. A co čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Ráčci, úplňkový víkend bude složitý. Hvězdy radí, abyste tomuto úplňku nevěnovali až tak velkou pozornost. S partnerem si sice nebudete rozumět, ale zkuste své volno využít k aktivnímu odpočinku. Co tím tak zaženete? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, pro singles to bude báječný víkend. Potkáte zajímavého partnera a užijete si spoustu zábavy. Pozor by si ale měli dát zadaní. Co se v jejich vztahu otevře? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Panny si tento víkend užijí pohodičku a štěstí se svým partnerem. Určitě podniknete něco nezvyklého. Singles by měli využít své rostoucí sebevědomí. K čemu? To se dozvíte ve fotogalerii.

novebanner4

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, o víkendu podniknete akci s přáteli. S vaším drahouškem si příliš nerozumíte, a tak si každý vymyslíte svůj program. Ani singles se nebudou cítit ve své kůži. Co se přihodí? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Štíři, o tomto víkendu máte za úkol pochopit, že nejde všechno hned. Váš miláček vás bude znervózňovat, ale v neděli se vše zlepší. Dojdete ke kompromisu a uděláte si hezký večer. A jaký víkend čeká na nezadané Štíry? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, díky úplňku nebudete ovládat své emoce. Vaše výkyvy nálad se podepíší i na partnerském vztahu. Na víkend zalitý sluncem zapomeňte! Spíše budete řešit, kdo co dělá a nedělá. A singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi, víkend si užijete v blízkosti svého miláčka. Budete trochu bojovat se vztahovačností. Nechte si poradit! Vaše drahá polovička to s vámi myslí dobře. A co zažijí singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, pokoušíte se řešit více věcí, než zvládáte. O víkendu vás přepadne zoufalství. Zkuste se svěřit někomu blízkému. Váš partner to asi nebude. A jak se budou cítit singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

O tomto víkendu se budete cítit velmi zranitelně. Budete se bát o svou lásku, a tak jí možná i zalžete. Nezapomeňte, že pravda dříve či později vyjde najevo. I když vás nyní ovlivňuje Měsíc v úplňku. A jaký víkend čeká na nezadané Rybky? To se dozvíte ve fotogalerii.

A tady si vyzkoušejte, co tarotové karty říkají o vaší karmické energii. Třeba zjistíte, co stojí v cestě vašemu snu!

Související články

Další články