Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Víkendový horoskop: Lvy čeká hádka se sousedy, Kozorozi by si měli dát pozor na své zdraví

Horoskop na tento víkend: Kozorozi by si měli dát pozor na své zdraví
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
víkendový horoskop

Ve víkendovém horoskopu se dozvíte, koho čeká úžasný víkend a kdo by se měl mít naopak na pozoru! Podívejte se, co vás čeká a nemine.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

O víkendu vás čeká mnoho nových zážitků! Udržte si dobrou náladu a žijte život. Protože pokud si neumíte užívat přítomný moment, jak chcete být šťastní, až se vám vše splní? V galerii najdete tip na víkend.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Každou věc nemusíte uspěchat. O víkendu si hlavně odpočiňte, přečtěte si dobrou knihu, vyrazte k vodě. Alespoň jeden den nepracujte. V galerii najdete, čeho se o víkendu vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Většina strašných scénářů, které si tak rádi představujete, se nikdy nestane. O víkendu se trochu uvolněte a zkuste to, na co jste doposud neměli odvahu. Třeba víkend v zahraničí! V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Nesnažte se předělat ostatní, nikdy nebudou podle vašich představ. Zkuste lidi brát takové, jací jsou ze své podstaty. Mnohé vám to napoví. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pokud tento víkend uspořádáte pro své přátele grilovačku, budete nadšení, jak dobře takový den dopadne. Býváte hodně sami, zkuste se trochu socializovat! V galerii najdete, co vás potěší.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.V posledních dnech vnímáte, že vás volá duchovní cesta. Nejste však zvyklí dávat takovým věcem ve svém životě prostor. Zkuste to tentokrát jinak a skutečně se do toho ponořte.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

O víkendu budete se svou rodinou na jedné vlně! Užijete si pohodový víkend plný výletů a společného času. Pozor si dejte na hádky se sousedy. Vypadá to, že bude problém… V galerii najdete, jaké novinky se o víkendu dozvíte.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Zkuste o víkendu trávit méně času na sociálních sítích. Sami víte, kolik času vám taková aktivita bere. A skutečně vám to něco přináší? Raději vyrazte do přírody. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Věnujte tento víkend sportovním aktivitám. Aktivní odpočinek pro vás bude totiž daleko přínosnější než se jen válet u televize. Pohyb vás nabije energií! V galerii najdete, jaká cesta vás o víkendu čeká.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Tady to vypadá na malý problém. Zřejmě jste se dlouho snažili tajit něco, co stejně nemělo šanci na zmizení. O víkendu tak můžete řešit drobné nepříjemnosti. V galerii najdete, čemu se rozhodně vyhnout.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Tento víkend je vhodný pro upevňování vztahů! Čeká vás tak skutečné vyznání. To, co vám už dlouho chybělo, teď konečně najdete. Stejně jako klid a harmonii. V galerii najdete, co dalšího vám udělá radost.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

O víkendu si dejte pozor zejména na zdraví, Kozorozi. Přetěžujete svá játra, a to nejenom přemírou alkoholu. Zdravá strava je jedním z kroků, který teď potřebujete učinit. Víkendový tip v galerii.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy