Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Víkendový horoskop: Lvi ve špatné společnosti, Kozorozi odsoudí přátele

Zdroj: Pixabay.com
+ Dalších 8 fotografií
víkendový horoskop

Další říjnový víkend přinese mnoho zajímavého! Podívejte se, co si hvězdy pro jednotlivá znamení zvěrokruhu přichystaly a co vás tentokrát určitě nemine. 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

O víkendu vás čeká mnoho práce, radost však chybět nebude. Dosáhli jste velkého cíle, na který jste čekali roky. Ten blažený pocit si skutečně zasloužíte! V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Očekávejte radostné zprávy! Vyjděte ze své ulity a dejte o víkendu šanci setkání s přáteli. Nabije vás to energií. Navíc je to něco, co už vám skutečně chybí - lidé kolem vás! V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Nezanedbávejte práci ani o víkendu. Během pracovního týdne jste trochu polevili a teď budete dohánět, co se dá. To však neznamená, že nemáte šanci úkoly zvládnout. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Toužíte po změně a dost pravděpodobně ji dostanete! Ještě stále se nás drží Slunce ve znamení Vah, což znamená, že máte naději objevit, co se ve vás skrývá. O víkendu uvidíte netradiční možnosti. V galerii najdete váš tip.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Neignorujte o víkendu nepříjemné pocity. Vaše intuice bude mnohem silnější, než za jakou ji máte. Jednejte upřímně, zachovejte si však svou hrdost. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Nezáviďte ostatním, že se mají lépe. Závist je velmi silná negativní vlastnost, kterou od sebe odháníte veškeré dobro. Vesmír nedopřává těm, kteří nepřejí ostatním lidem. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

O víkendu se dostanete do společnosti, ve které vám dobře nebude. Neměli byste se však bát dát najevo, že máte jiné názory a stojíte za nimi. Lidé obdivují sebevědomí. V galerii najdete, na co se zaměřit.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Pokud budete důvěřovat svým schopnostem, vše dopadne dobře! Nebojte se přijít s netradičním řešením, vaše rodina to ocení a nakonec budete za hvězdu. V galerii najdete, co vám udělá radost.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pokud budete s lidmi jednat čestně a upřímně, hvězdy to samé budou do života přinášet vám. Je to zákon akce a reakce. To, co od života nechcete sami, nepřejte druhým. V galerii najdete tip na tento víkend.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Vyhněte se tento víkend pomluvám. Nezapomínejte, že takové jednání hluboce snižuje vaši šanci na respekt od ostatních. K čemu vám to je, máte to zapotřebí? V galerii najdete, co vás může překvapit.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Vaše sexuální aktivita je momentálně na nule a nezmění se to ani o víkendu. Přemíra starostí odvádí vaši pozornost úplně jinam. Buďte upřímní a vysvětlete to svému partnerovi. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Neodsuzujte partnerský vztah vašich přátel, naopak jim ho přejte. Dovnitř nikdo nevidí a ani vy nevíte, co se děje za zavřenými dveřmi. Trochu tolerance by vám neškodilo, Kozorozi. V galerii najdete, co vás může překvapit.


Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články