Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Lvi budou útočit na drahé polovičky, Raci uloví starou lásku

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 10 fotografií
astro
Tento víkend budeme pod vlivem odvážného a útočného Marsu. Takže si dávejte pozor na to, co komu řeknete nebo provedete. Může se vám to škaredě vrátit. Někteří zrozenci se budou trápit kvůli svému idolu, jiní jsou se svou sexuální energií na samém vrcholu. A co si připravily hvězdy právě pro vás? To se dozvíte ve VÍKENDOVÉM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, možná byste si kritiku od vašich přátel měli vzít k srdci. Nezapomeňte, že to, co vyšlete, se vám vrátí jako bumerang. Možná i v horší podobě. To platí i pro singles. Co jste provedli? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Býci, skutečnost o tom, že si váš idol užívá s více nápadníky, vás odpuzuje. Cítíte se podvedeni. Nemusíte, někde blízko stojí ta spřízněná duše, která za to stojí. Jak víkend budou mít dlouhodobí partneři? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, myslíte si, že máte v lásce pech. Toužíte po tom dobývat svého partnera, tak jako dřív? To není žádný problém. Hvězdy radí, abyste se svěřili své polovičce s tím, co vás trápí. Co bude muset udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

O víkendu se držte hesla: ,,Nikdy neříkej nikdy.“ Svým šarmem a vystupováním začnete přitahovat vašeho ex. Každopádně potřebujete jistotu. Začněte první u sebe. Jaký víkend budou mít nezadaní? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Lvíčci, užíváte si svou sílu a moc. O víkendu budete útoční. Kam se poděla vaše něžnost? Měli byste se smířit s tím, že váš partner má drobné nedostatky. Každý je má. Dokonce i vy. Singles mají šance na seznámení. Kdy a kde? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, ve svém vztahu jste nyní velmi otevření. Mars z vás udělá odvážlivce. Milostná energie je na vrcholu. Singles se trápí přemýšlením o tom, co by jejich idol potřeboval. Co doporučují hvězdy? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Napjaté emoce ve vašem vztahu se o víkendu uklidní. Veškerou pozornost věnujete svému miláčkovi a nespustíte z něj oči. Místo večírku si dopřejte samotu ve dvou. Vyrazte do přírody. A jak na to budou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Vaše drahá polovička začíná mít obavy. Nedostává se jí takové pozornosti, jakou by si představovala. Vliv Marsu mezi vámi rozpoutá žárlivé scény. Právě vy, musíte situaci uklidnit. Udělejte to nejnutnější. Co se vám ale rozhodně líbit nebude? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, vlivem Marsu budete soupeřiví a za každou cenu budete chtít mít poslední slovo. Váš partner bude mít pocit, že mu narušujete program. Proto svůj volný čas věnujte raději ratolestem. A jak pochodí singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, komu není rady, tomu není pomoci. Pozor, aby se z vás brzy nestali workoholici. Víkend v práci vás nějak neobtěžuje, ale co na to vaše drahá polovička? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, i když vás váš miláček občas rozčiluje, o víkendu to bude pořádná jízda! Nedokážete mu odolat a společná akcička váš vztah ještě víc utuží. Může dojít k výměně názorů, ale co tentokrát poznáte? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Singles Ryby nepřestávají hledat lásku. Tento víkend to hvězdy ještě úplně nevidí, ale po víkendu by to mohlo vyjít. Snažíte se své blízké přesvědčit, že nepotřebujete s ničím pomoct. Opravdu? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články