Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Víkendový horoskop: Lvi budou nevěrní, Střelcům se plní sny

Horoskop na víkend: Lvi budou nevěrní
Zdroj: Unsplash
+ Dalších 8 fotografií
víkendový horoskop

Čeká nás předposlední červnový víkend v roce 2021! Co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu? Kdo bude pracovat, koho rozčílí úplná maličkost a kde vypukne partnerský konflikt? Pojďte se podívat, co si hvězdy přichystaly právě pro vás.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Víkend využijte k odpočinku a k úklidu doma. Načerpejte síly, protože příští týden vás čeká něco neuvěřitelného, co jste si dlouho přáli! Víkendový tip najdete v galerii.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Energie lásky kolem vás bude poletovat celý víkend. Využijte ji. Zejména nezadané Ryby mají velkou příležitost potkat spřízněnou duši. V galerii najdete, čeho se tento víkend vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Přes týden jste si toho naložili tolik, že o víkendu „padnete za vlast“, jak se tak říká. Minimálně však myslete na to, abyste čerpali energii ze Slunce. Má blahodárné účinky. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Mezi tím, kdy posloucháte tělo, a tím, kdy jste opravdu líní, je u vás tento víkend tenká hranice. Naučili jste se podávat mnohem menší výkony, než tomu bylo dříve. Je to dobře, nebo špatně? V galerii najdete odpověď.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pokud se o něco v životě skutečně snažíte, není překvapením, že to nepůjde vše jen lehce. Mohou tam být pády, nezdary. To ještě neznamená, že to není vaše cesta. V galerii najdete, co vás tento víkend potěší.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Přestaňte vše vzdávat tak lehce. Vždyť vy si o ten neúspěch přímo říkáte! Jednu věc vzdáte, abyste u druhé fňukali, že se vám nedaří. No vážně, kdy už začnete být zodpovědní? V galerii najdete váš tip.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Lvi, dejte si velký pozor na nevěru! Někdo vás bude o víkendu pokoušet. A dost pravděpodobně neodoláte. To by vás však mohlo stát vše, co momentálně máte. V galerii najdete, co váš ještě nemine.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Panny se mohou připravit na divoký víkend, ve kterém je čeká spousta sexu! Budete jak utržení ze řetězu, až se bude partner divit. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

O víkendu nehledejte v ničem, co se vám stane, vyšší záměr. Ten to sice samozřejmě má, ale pokud něco skutečně potřebujete, tak podívat se na svůj život objektivně. V galerii najdete, co vám udělá skutečně radost.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Neproválejte celý víkend u seriálů, byla by to škoda! Naopak naplánujte pro sebe i děti celodenní výlet, na kterém si vyčistíte hlavu. V galerii najdete, co vás tento víkend bude rozčilovat.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Střelci by si měli tento víkend dávat pozor na to, co si přejí. Vesmír je totiž připraven jim to splnit. Víra v sama sebe je mnohem důležitější, než se vůbec může zdát. V galerii najdete váš víkendový tip.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pokud teď skutečně zaberete, a to i o víkendu, mnohonásobně se vám to vrátí. Vaše pracovitost tam uvnitř pořád je. Jen jste za poslední týdny absolutně mimo. Přemýšlejte proč. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy