Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Lvi budou na vrcholu vášní, Panny otevřou temnou minulost

Zdroj: pinterest
+ Dalších 11 fotografií
VÍKENDOVÝ HOROSKOP
Hurá, je tady víkend! Co zajímavého přinese? A na co se mohou jednotlivá znamení těšit? Někteří zrozenci budou na samém vrcholu vášní, jiní ovšem poznají, jaké to je, být zklamaný. Jak zasáhnou hvězdy do vašich víkendových plánů? To se dozvíte v našem VÍKENDOVÉM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, tak nějak cítíte, že váš idol je vám nakloněn. Investujte energii do svého vzhledu a buďte středem pozornosti. Jen tak se vám opravdu podaří to, co má. A jak na tom budou zadaní Berani? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býčci, vaše drahá polovička vám vyrazí dech. Plánujete společný víkend, ale ona má zcela jiné plány. Nedokážete si představit, že trávíte víkend bez sebe. Dopřejte si oddechový čas. Budete se na sebe více těšit. A jaký víkend budou mít singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, o víkendu vás čeká rodinné setkání. Popravdě, žádná idylka to nebude. Vaši příbuzní nechtějí pochopit vaše potřeby. Ve vztahu vám schází empatie. A co radí hvězdy nezadaným? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Ráčci, o víkendu budete zklamaní. Částečně si za to však můžete sami. Sžírá vás žárlivost a vašemu partnerovi to dáváte dost jasně najevo. Opravdu je to nutné? Zkuste se soustředit na své zájmy. A jaký víkend čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, o víkendu buďte opatrní. Zvláště na své zdraví. Hrozí vám úrazy. Ve svém vztahu si to užíváte a plánujete nová dobrodružství. Sami jste překvapeni, jak jste se svým miláčkem sladěni. A singles? Budou na tom stejně dobře? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, o tomto víkendu otevřete svou temnou minulost. Pátráte v minulosti, ale…stejně ji nezměníte. Žijte přítomným okamžikem. Kolem vás jsou lidé, kteří potřebují vaši přítomnost. Co objeví nezadaní? To se dozvíte ve fotogalerii.

novebanner5

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, prožijete super víkend po boku své drahé polovičky. Už dlouho jste si takhle neužili. Vaše emoce a intimita jsou na vrcholu. Jen nezapomeňte svou energii rovnoměrně rozložit. A jak na tom budou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, při plánování víkendových akcí jste si vzali moc velké sousto. Uberte plyn a vydechněte, od toho přeci víkend je. Ve vztahu se vám podaří vyzkoušet něco nového. Jak to ale dopadne? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, o tomto víkendu si budete dělat zbytečně velké starosti. Nemáte svůj obvyklý smysl pro humor a ve vašem partnerství jsou negativní emoce znát. Po víkendu se ale zase všechno uklidní. A co čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, váš partner vás tak hrozně štve. Nedokážete si představit trávit s ním víkend. Že by ponorka? Nemusíte se překonávat. Hvězdy ukazují na jiné plány. A co singles? Čeká je štěstí? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, vás neuspokojí jen tak někdo. A tak to budete mít náročnější. S každým se pobavíte, ale budete se muset hodně překonávat. V partnerství vás čekají vypjaté situace. Co vám radí hvězdy? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Rybky, o víkendu se vám bude dařit. S navázáním nové známosti nebudete mít problém. Ale neměli byste brát prvního, který se na vás usměje. Bude důležité srovnat si váš žebříček hodnot. A co si hvězdy připravily pro zadané? To se dozvíte ve fotogalerii.

A tady si vyzkoušejte, co tarotové karty říkají o vaší karmické energii. Třeba zjistíte, co stojí v cestě vašemu snu!

Mohlo by vás zajímat

Další články