Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Kozorozi zahoří vášní, Blíženci se budou chtít zašít

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
astro
První dubnový víkend a vy netušíte, co vás čeká? My to víme. Někteří z vás si naplánují dobrodružný výlet do přírody, jiní se půjdou bavit. Jaký bude tento víkend, to vám prozradí hvězdy. Čekají vás silné milostné touhy, provokace, deprese i zkažené plány. A co čeká právě vaše znamení? To se dozvíte ve VÍKENDOVÉM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Berani, máte našlápnuto na slibný víkend! Pod vlivem novoluní uděláte vášnivé gesto, kterým dáte najevo, co ke své drahé polovičce cítíte. I singles si pod vlivem novoluní zařádí. Mohou si to dovolit? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Býci, máte touhu svého partnera pořádně pozlobit, ale chcete se vyhnout hysterické scéně. Vzájemně se pošťuchujete. Pozlobte je raději v ložnici. Víkend si naplánujte s přáteli a s dobrým mokem. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Děsíte se toho, jak bude váš víkend vypadat. Na domácím poli není zrovna přátelská atmosféra, a tak se budete chtít někam zašít. Zkuste zapřemýšlet, nejrůznější provokace totiž vyvoláváte právě vy. A co váš milostný život? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Jste pozitivně naladěni a cítíte, že vám to ve vztahu klape. Singles nehledají nutně vážnou známost, chtějí se hlavně bavit. Není divu, při sebevědomí, které se jich drží. Víkend bude jedna velká páárty. Co vám může překazit plány? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, dodělejte první pracovní resty a pak se můžete vrhnout na užívání volna. Miláček vám neuteče! Ale naplánujte si jiné aktivity než válení v posteli. Lvi, chce to od vás nějaké romantické gesto. Jaké? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Postavení Marsu z vás dělá úplně jiného člověka. Vaše rozbouřené emoce pěkně štvou vaše okolí. Dokonce vás začne přitahovat jiný protějšek než ten váš. Nezapomeňte, že tělesná přitažlivost není všechno. Co by vám zlepšilo náladu? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Budete mít náročný pracovní týden, ale rychle na něj zapomenete a o víkendu budete excelovat. Pozvete přátele na zahradní párty s grilovačkou. Smíříte se s tím, že budete muset všechno připravit sami, ale přátelé vás odmění. Čím? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

A zase ta vaše sexuchtivost! Nová známost nemusí znamenat výhru. Zkuste se zaměřit hlavně na svoji drahou polovičku a nelovte v cizím rybníce. Budete muset přijmout i opačný názor. Od koho? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Pracovní týden vám dal zabrat, některé kolegy byste nejraději poslali do patřičných míst. Ale je tady víkend! Potřebujete ven, do přírody. Na kolech. A na dlouhé debatování s vaším miláčkem nemáte sílu. Abyste měli klid, musíte... Co musíte? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, o víkendu potkáte miláčka, se kterým se budete chtít konečně usadit. Nabízí vám totiž jistotu stabilního svazku a to vy jako praktické znamení potřebujete. Jste nadšení, ale? Co byste měli udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, zahráváte si s ohněm. Zadaný protějšek není nic pro vás. Nebojujte tam, kde je boj předem prohraný. Poohlédněte se raději jinde. Potřebujete si sobotní odpoledne zařídit podle sebe. Kdo vám překazí plány? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Nepřenášejte pracovní stres na vaše nejbližší. Utočíte na ně zbytečně kvůli maličkostem. Víkendovou útěchu najdete ve svých přátelích. S nimi si totiž rozumíte i beze slov. Jak to bude s láskou? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články