Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Kozorozi svedou boj s partnerem, Ryby to roztočí

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 8 fotografií
VÍKENDOVÝ HOROSKOP
Na začátku víkendu vstupuje Slunce do znamení citlivého Raka. Jak zasáhne do našich životů? A jaký prožijeme víkend? Některá znamení budou emočně rozladěná, jiná budou hodně snít. Jak se vaše znamení vypořádá s vlivem letního slunovratu? A co si pro vás připravily hvězdy na víkend? To se dozvíte ve VÍKENDOVÉM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, o víkendu nedychtíte po zájmu okolí. Svou sexualitu předvedete svému partnerovi s maximálním nasazením. Toužíte po víkendu ve dvou. Co dokážete pod vlivem Slunce ve znamení skromného Raka? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Býčci, jste přesvědčeni, že musíte být v těsné blízkosti svého miláčka. Máte pocit, že vám někdo leze do zelí. Hvězdy vám radí: Buďte nad věcí, žádné riziko vám v tomto ohledu nehrozí. Ale co vztahu neuškodí? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

O víkendu se dostanete se svými blízkými do pře. Vlivem nadvlády Raka nejste schopni vyrazit vpřed. Můžete tak lehce propadat depresím. A co vás čeká ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Raci, Slunce na vás bude mít velký vliv. Budete trpět emočními rozkoly a zároveň budete snít. Svou šanci neumíte správně uchopit. Nesmíte se neustále vyhýbat těžkostem. Co čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Váš víkend bude ve znamení tajemství. Budete se snažit právě jedno partnerské odkrýt. Díky bohaté fantazii to možná nebude ono. Singles budou náladoví a jen těžko někoho uloví. Před čím vás hvězdy varují? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, zkuste ve vašem vztahu méně mluvit a více naslouchat. O víkendu to bude potřeba. Je pravděpodobné, že se dostanete s partnerem do křížku a začne vás osočovat z toho, že je vám to jedno. Budou na tom singles lépe? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Váhy o víkendu porazí nákupní horečka. Hvězdy varují před koupí nekvalitního zboží. Vše si raději několikrát vyzkoušejte a prohlédněte. Mohli byste naletět. Na svého ctitele máte vymyšlenou spolehlivou taktiku. A jak si povedete ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, začínáte mít dojem, že musíte stále něco překonávat a už vám docházejí síly. Obrňte se trpělivostí, brzy se vám začne blýskat na lepší časy. Co bude o víkendu odhaleno? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Střelci natrefí na skvělou příležitost k seznámení. Pod vlivem Raka však nechávají své srdce zavřené. Ve vztazích jsou karty rozdány a vy netušíte, co vám chce partner skutečně říct. Jak zareagujete? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, udivuje vás, jak vám váš partner dokáže číst myšlenky. I když se hádáte, nakonec uznáte, že vaše drahá polovička má pravdu. Ví, co chcete. Vaše uvažování je nyní trochu pokroucené. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři, pokud zachováte chladnou hlavu, k vážnější komunikaci mezi vámi a partnerem nemusí vůbec dojít. Mějte trpělivost, vyplatí se to. O víkendovém programu si zanotujete. A co nesmí dělat singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Rybky, nenechte si zkazit náladu od škarohlídů. Jejich poznámky ignorujte. Rak vás ale povede k tomu, abyste si sáhly do svědomí. Uvědomujete si, komu jste ublížily? Možná na tom nebudete psychicky nejlépe. A co dostane singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články