Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Víkendový horoskop: Kozorohy čeká krize doma, Střelci budou nesnesitelní

Víkendový horoskop: Kozorohy čeká krize doma, Střelci budou nesnesitelní
Zdroj: Pixabay.com
+ Dalších 8 fotografií
víkendový horoskop

Přinášíme vám horoskop na poslední květnový víkend! Pokud máte plány, o kterých už dlouho uvažujete, neváhejte se do nich pustit. Naopak je zde negativní energie partnerských vztahů, dejte si tak pozor, abyste nevyvolávali zbytečné konflikty. Už víte, co čeká právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

O víkendu se připravte na rozbouřené emoce, které vás pořádně potrápí. Nevyřešené konflikty minulých dní budou eskalovat, ale vy nebudete zrovna nejlepším vyjednavačem. V galerii najdete, na co se o víkendu můžete těšit.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

V partnerských vztazích se objeví nové zjištění, které vás dovede k rozhodnutí. Pokud tedy uvažujete o novém vztahu, případně se chystáte ukončit ten svůj současný, o víkend byste měli dospět k výsledku. V galerii najdete váš tip.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Berany čeká žhavý flirt! O víkendu budete doslova zářit a každý bude chtít být ve vaší společnosti. Konečně jste začali pracovat na svém sebevědomí a je to na vás znát. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Zkuste si o víkendu sednout s partnerem a vymyslet plány na léto. Měli byste se mít na co těšit! Nemusí to být žádná exotika, klidně naplánujte víkend v kempu u rybníka. Uvidíte, jak vám to vlije krev do žil. V galerii najdete, čeho se o víkendu vyvarovat.


Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Sobotní probuzení pro vás nebude nic moc, v noci se vám bude zdát mnoho snů, které vám připomenou momentální starosti. Zkuste si naplánovat posezení s přáteli, něco ugrilujte, ať přijdete na jiné myšlenky. V galerii najdete, na co se můžete tento víkend těšit.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

O víkendu vám někdo svěří velké tajemství! Bude to absolutní bomba a pro vás bude velmi těžké nechat si ho pro sebe. Prozrazení by však mělo fatální následky, které byste dlouho napravovali. V galerii najdete, co dalšího vás o víkendu čeká.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pokud vás o víkendu bude trápit bolest hlavy, vinu by na tom mohly mít nezpracované myšlenky. V poslední době jste toho řešili až příliš a většinu věcí jste zametli pod koberec. Teď se to projeví. V galerii najdete, na co si dát o víkendu pozor.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Dejte si o víkendu pozor na falešné přátele, někdo to s vámi nemyslí upřímně. Ačkoli jste si mysleli, že vám úspěch přejí, v jejich nitru se ukrývá čistá závist a potřeba škodit. Přijdete na to, o koho se jedná. V galerii najdete váš víkendový tip.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pusťte se do svých plánů naplno! Ať už je to nový projekt nebo renovace zahrádky, bude to stát za to. Načerpáte energii, vyčistíte si hlavu a do nového týdne půjdete absolutně nabití energií! V galerii najdete, na co dalšího se můžete těšit.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Marně budete chtít, aby si někdo všiml vašeho názoru, nebudete vyslyšeni. Nepomůže mluvit hlasitěji, na vaše slova dojde. Jen to nebude hned. Udržte si i tak o víkendu dobrou náladu. V galerii najdete tip na víkend.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Vůbec nevidíte za roh. Svět není černobílý, víte to vůbec? Pokud vašeho partnera něco trápí, nebuďte tak nabubřelí, abyste si mysleli, že všechno umíte nejlépe. Občas se chováte stylem, že nad vaše názory není. V galerii najdete, co můžete tento víkend udělat pro vylepšení.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Udělejte si z vašeho domova bezpečné místo, které bude plné lásky, něhy a harmonie. Domů by se měl člověk vracet rád, měl by tam chtít trávit čas. U vás je to poslední dobou přesně naopak. O víkendu na tom zapracujte. Váš tip najdete v galerii.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy