Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Víkendový horoskop: Kozorohové vyrazí za sportem, Štíři budou slavit

Kluk za oknem v dešti.
Zdroj: Pixabay
HOROSKOP

Jaro je za dveřmi, a tak se můžeme ptát, co nám poslední takzvaně ještě zimní víkend přinese. Hvězdy v tom mají jasno a vy to můžete poodhalit v našem horoskopu.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Vypadá to, že poslední zimní víkend na vás čeká spousta zábavy. Vaši přátelé za vámi přijdou s mnoha plány, co podniknout, a bude jen na vás, co si vyberete. Nechtějte ale stihnout všechno a pozor, abyste nepřebrali. Nakonec byste si místo příjemně užitého víkendu mohli uhnat nějakou nemoc.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Hvězdy varují, že tento víkend pro vás nebude úplně procházka růžovým sadem. Čeká vás pár náročných překážek, které budete muset překonat, ovšem jak se říká, čím výše vystoupíš, tím větší rozhled. V budoucnu se na vše budete dívat s lehkostí a brát věci s nadhledem.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Poslední zimní víkend nemáte náladu pouštět se do větších akcí. Přepadla vás nějaká pochmurná nálada a vy byste nejraději ani nevylézali z postele. Zkuste se jí ovšem nepoddávat a chmurné myšlenky naopak zahnat nějakou činností. Uvidíte, jak vás to dobře naladí.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Poslední zimní víkend nemáte zrovna energie na rozdávání, přesto byste ho ale neměli celý prolenošit. Máte neodkladné záležitosti a lidé, kteří na vás spoléhají, by vám to dali pěkně sežrat. Ne nadarmo se říká: dal ses na vojnu, a tak bojuj. Zbytečně byste zklamali jejich důvěru.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Na volné dny máte plány, vypadá to ovšem, že ještě než se do nich budete moci pustit, čeká vás malé překvapení, které vám je znesnadní. Nebude to ovšem nic nepřekonatelného a půjde jen o to, jak se k tomu postavíte. Večer se nezapomeňte odměnit za dobře odvedenou práci.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Horoskop na tento víkend varuje před unáhlenými rozhodnutími. Někdo z minulosti by se mohl ozvat s výbornou nabídkou či pozváním. Mohl by to být i starý milenec či milenka, kteří chtějí napravit staré křivdy. Vše ale nemusí být, jak se zdá, a rozhodně se do ničeho nevrhejte po hlavě. Důvěřuj, ale prověřuj.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Hvězdy prozrazují, že jste celý týden opravdu dřeli, takže teď o víkendu máte nárok na zasloužený odpočinek, po kterém tak toužíte. Jak si jej užijete a co si dopřejete, to je jen na vás. Můžete si oddechnout doma u oblíbeného seriálu, nebo také vyrazit načerpat energii do přírody. Do nového týdne vyrazíte v plné síle.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Tento víkend nejste zrovna v nejlepším rozpoložení a lidé kolem vám rozhodně k lepší náladě nepomáhají, pamatujte ale, že hněv je špatný rádce. Raději se nad vše zkuste povznést a nic neřešte. Na své problémy a okolí se vykašlete a udělejte si den sami pro sebe. Vyrazte třeba na nákupy nebo kamkoli, kde to máte rádi.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Dobré nálady máte tento víkend opravdu na rozdávání, tak jí pro nikoho zbytečně nešetřete. Obvolejte známé a vymyslete, kam společně jen tak spontánně vyrazíte. Uvidíte, s jakou chutí vaši nabídku přijmou a že vám budou opravdu vděční. Možná se také od někoho z nich dozvíte nečekanou novinu.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Tento víkend u vás bude ve znamení zábavy. Však také máte co slavit. Dejte si ale pozor na své chování, a to především v podroušeném stavu, neboť jak se do lesa volá, tak se z něj ozývá. Brzy byste to pocítili. Možná si to ani neuvědomujete, ale své úspěchy dáváte okolí až moc na vědomí a ne každému to musí být zrovna příjemné.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Tento víkend byste se měli věnovat především své rodině, která vás opravdu potřebuje. Hvězdy říkají, že vás to sice potáhne na trochu jiná místa, jednou za čas byste si ovšem měli uvědomit, že ne vše se točí kolem vás, a trochu si utřídit priority, abyste nakonec na vše nezůstali sami.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Poslední zimní víkend se držíte hesla 'Sportem ku zdraví' a prožijete ho v pohybu. Počasí tomu na většině míst republiky přeje, a tak možná přijde čas i na to vytáhnout a zprovoznit kolo. Pokud se hned zkraje nechcete pouštět do prudkých fyzicky náročných akcí, určitě si dobře užijete i prostý lehký pěší výlet do přírody.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy