Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: KOZOROH bude podvádět, RYBY uloví protějšek

+ Dalších 9 fotografií
VÍKEND
Březen symbolizuje nadějné vyhlídky. Jaro je cítit ve vzduchu, a tak vás jen tak něco nerozhází. Požadavky nadřízených vás sice štvou, ale víkend je za dveřmi! Březnové klima je jako stvořené pro výlety a setkávání s milými lidmi. Najděte si čas na přátele, které jste dlouho neviděli. Co vám hvězdy předpovídají na první březnový víkend? Přečtěte si VÍKENDOVÝ HOROSKOP!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, těšíte se na víkend tak moc, že vyrazíte z práce rovnou za zábavou. Singles si vyhodí z kopýtka a nejspíš se někde zapomenou. Rodina a přátelé jsou tím, co vás aktuálně psychicky drží nad vodou. Obě skupiny jsou pro vás garantem vynikající zábavy. Co vás čeká v pátek? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býčci, vnitřní nerovnováha se podepíše na mezilidských vztazích, které dostávají zabrat. Jste výbušnější a vztahovačnější. V pátek máte problém přijmout opoziční názor. Spřízněná duše neumí vládnout slovem, což je v porovnání s vaším naladěním třeskutá kombinace. Hádce se nejspíš nevyhnete. Jak na vaše chování reaguje rodina? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Jestli je s jarem spojený nějaký cit, pak je to jednoznačně láska. Té se dočkají jak zatím svobodní Blíženci, tak i ti, kteří jsou dávno pod čepcem. Citový život se probouzí ze zimního spánku a vypadá to, jako byste chtěli dohnat všechno zameškané. Co si ve vašem vztahu uvědomíte? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Zrozenci Raka se po náročném období dostávají zpátky do kondice. Předsevzetím pro tento měsíc je zvýšení sebevědomí, které se po sérii neúspěchů ocitlo u bodu mrazu. V sobotu se cítíte jako na koni a snažíte se využít každou nabízenou příležitost. Co vy a váš miláček? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvíčci, radujete se z nového objevu, který vypadá velmi slibně. Bohužel na něm záhy vidíte chybičky, jimž přisuzujete velkou váhu. S financemi je to v tomto měsíci vážné. Dokážete je vydělat, bohužel vaše výdaje jsou neúměrné a dostávají vás do problémů. Co vás čeká o víkendu? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, březen je zasvěcený hlavně těm dušičkám, které zatím osaměle bloudí světem. Teď jste totiž více sebejisté a nebráníte se navazování nových známostí. Více si věříte, což bude znát na vašem vystupování. O víkendu se nezavírejte před světem. Co vám radí hvězdy? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Poslechněte nápady drahé polovičky a nechte se unést za romantikou. Její nápad vypadá sice bláznivě, ale oběma to o víkendu prospěje. Venuše má na starosti vaše blaho. Slibuje finanční přilepšení, díky němuž zacelíte díru v rozpočtu a budete zase klidně spát. Budete muset o víkendu pracovat? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Zvykli jste si na to, že díky hvězdám nemusíte hlídat zadní vrátka. V březnu je situace o poznání těžší. Znát je to na financích, které se rozkutálí rychleji, než řeknete švec. Jednak neřešíte svou útratu a za druhé, vás mohou překvapit nečekané výdaje. A co váš milostný život o víkendu? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Nedovolte, aby vám pracovní závazky přerostly přes hlavu. Nervová soustava je citlivá na přepětí a mohla by vás vyřadit z provozu na delší dobu. Požádejte o pomoc kolegy a užijte si prodloužený víkend. Nemusíte mít strach, že by vás vyšachovali. Co vám přinese víkend na milostném poli? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi, užíváte si skvělou fyzickou i duševní kondici, kdy vám nic nestojí v cestě. Vděční za to můžete být Marsu, který vám pomáhá v hladkém navazování nových kontaktů, pro které je víkend jako stvořený. Zadaní musí krotit své rozbouřené touhy. Co se může přihodit? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

V lásce se v uplynulém měsíci spousta věcí nepodařila. O to větší radost budete mít z aktuální přízně Venuše a Jupitera. Tito dva velikáni nabízí náplast na všechny bolístky, jimiž jste museli projít. Čerstvě rozvedeným Vodnářům vnesou do duše mír. Co se vám o víkendu konečně podaří? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, tentokrát to budete vy, kdo loví protějšky do svých sítí. Jste okouzlující a je dost nepravděpodobné, že by se nikdo nelapil. Vyzařuje z vás vitalita a máte oprávněný pocit, že vás nikdo a nic nezastaví. Pozitivní myšlení je nejlepší lék na potíže v lásce i práci. Co vám přinese víkendové volno? To se dozvíte ve fotogalerii.

Vyzkoušejte si magický tarot lásky! Karty vám řeknou, co vás čeká v partnerství a jakým překážkám budete čelit.

Mohlo by vás zajímat

Další články