Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Co přinese RŮŽOVÝ ÚPLNĚK? Štíři svedou boj o partnera, Váhy se zasnoubí

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 8 fotografií
VÍKENDOVÝ HOROSKOP
Čeká nás prodloužený sváteční víkend! Jaký bude? Některá znamení si prožijí horké chvilky, ale nezapomeňte, žádný problém není neřešitelný. Nezadaní zrozenci by neměli panikařit. Čeká je totiž nová láska. Dojde i k velkým životním krokům. Jaký bude právě váš víkend? Co vám hvězdy nachystaly a co si pro vás připravil mocný RŮŽOVÝ ÚPLNĚK? To se dozvíte ve VÍKENDOVÉM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Tento víkend budete okouzlující a o nápadníky nebudete mít nouzi. Využijte úplňku a vydejte se vstříc společenským akcím. Právě tam potkáte vaši spřízněnou duši. Ale co nesmíte své nové lásce udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Je čas na sebevyjádření a milostnou akci. Potřebujete objetí. Ve své touze být dobrým milencem se vzdalujete svým nejbližším. I oni vás mohou obejmout. Nebuďte nepřátelští k těm, kteří si to nezaslouží. Co musíte udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, vaše zraněné já vám říká, abyste vyhledali odbornou pomoc. Dobrý terapeut vám od vaší bolestivé situace pomůže. Budete ze sebe muset vypustit hodně negativní energie. Kdo vám k tomu ještě pomůže? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Raci, budete zapálení a plní energie. Využijte ji ke styku s přáteli a k otevření nové životní cesty. O víkendu zapomeňte na sociální sítě a neřešte toho, kdo vám za to ani nestojí! Co si máte uvědomit? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvíčci, uspořádejte si svůj žebříček hodnot. Vychutnáváte si své vůdčí schopnosti, ale pozor, váš partner nechce být jen veden. Chce mít vlastní názor a prosadit si ho. Co s tím budete muset udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

V sobotu zatoužíte po útěku. Držte se někoho, kdo to cítí stejně a vyrazte si na dobrodružný víkend. Velikonoční přípravy nechte tentokrát stranou. Potřebujete načerpat novou energii. Co se na vaší cestě stane? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Váhy, o víkendu vás čeká velká životní událost. Vypadá to, že vás chce váš miláček požádat o ruku. Takový velikonoční ,,výprask“, proč ne? Všichni vás začnou zavalovat svatebními návrhy. Co vy na to? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, o víkendu s romantikou nepočítejte. Nějaký zoufalec se vám bude chtít vetřít do vztahu. Vy si uděláte okamžitě pořádek a nedovolíte mu to. Naopak singles si užijí. S kým? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Zkuste se o víkendu více soustředit na své zdraví a jídelníček. Vynechte přebytečnou sůl a cukry. Buďte více akční a na sváteční úklid se vykašlete. Říkejme tomu spontánní dovolená. Co potřebujete? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, o víkendu budete sebevědomí a vášniví. Pracujete s vaším charismatem, kterým okouzlujete okolí. Můžete se ocitnout v rozepři a chcete být připraveni! Nechcete za sebe nechat jednat někoho jiného. Kdo vás naštve? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři, váš víkend bude záviset na tom, jak se při úplňku vyspíte. Hvězdy radí, zkuste jít dřív spát a zatáhněte závěsy. V sobotu pozvěte své přátele na oběd nebo večeři. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Ryby, užijte si prodloužený víkend a dělejte, co vás jen napadne. Běžte do kavárny, za kulturou, zaběhat si kolem řeky. Bez plánování, dělejte, co vás v daný okamžik napadne. Proč je to důležité? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články