Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Býky čekají milostné radovánky, Blížence peklo ve vztahu

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
VÍKENDOVÝ HOROSKOP
Tento víkend budeme pod vlivem pátečního úplňku a zatmění. Energie Měsíce způsobí, že některá znamení budou podrážděnější, u jiných vyvolají nezkrotné touhy. Výkyvy nálad pod nadvládou Raka budou opravdu prudké. Jaký víkend čeká právě vaše znamení? To se dozvíte v našem VÍKENDOVÉM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, o tomto víkendu naberou vaše intimnosti zcela jiný směr. Energie úplňku vám seberou ze vztahu intenzivní prožitky a své drahé polovičce nebudete mít co nabídnout. A jak na tom budou nezadaní? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býci, o víkendu se rozhodnete dát svému miláčkovi přesně to, co potřebuje. Vaše emoce budou stabilní a ve vašem vztahu bude panovat harmonie. Celý víkend vás tak čeká velká romantika. A co se bude dít u singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, se svou drahou polovičkou se budete rozcházet v názorech. Výkyvy nálad ovlivní vaše soužití a do života vám vstoupí někdo, s kým budete muset bojovat. A co čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Ráčci, úplňkový víkend bude z hlediska lásky perfektní. Vymyslíte vlastní program a právě singles si budou skvěle rozumět s opačným pohlavím. Zadaní si se svým drahoušem sice rozumí, ale co se bude dít? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, o tomto víkendu byste měli zalézt pod peřinu a nevylézat. Energie Raka s vámi nespolupracují. A ani vy se nehodláte snažit. Budete pěkně podráždění a zábava s vámi rozhodně nebude. Co na to vaše drahá polovička? To se dozvíte ve fotogalerii.

banner52020

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, s vaším miláčkem si příliš nerozumíte. Měli byste si jít o víkendu každý svou cestou. I maličkosti vás budou znervózňovat. Víkend prostě projedete na plné čáře. A jak to bude u nezadaných? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, o víkendu si užijete pohodičku a pikantní intimnosti se svým partnerem. Probudíte v sobě novou sílu a milostné energie. Navíc stihnete podniknout akci s přáteli. A singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, o tomto víkendu se nebudete cítit ve své kůži a jediný, kdo to samozřejmě odnese, bude váš partner. Zkuste si udělat chvilku jen pro sebe a přemýšlejte! A jak na tom budou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, kvůli pátečnímu úplňku nebudete umět ovládat své emoce. Vaše výkyvy nálad se dotknou i vašeho partnerského vztahu. Na víkend zalitý sluncem rozhodně zapomeňte! A singles? Co je čeká o víkendu? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, o víkendu si vás hvězdy pořádně vychutnají. Nechte si poradit a své lásce věnujte více času, jinak byste mohli litovat. Co kdyby se objevil někdo další? A jaký víkend čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, pokoušíte se dávat více, než je zdrávo. Měli byste také přijímat. Láska pro vás znamená hodně. Jen pozor, aby se vám to nevymklo z rukou. Žárlivost je zdravá jen v určitých mezích. A jak se budou cítit singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, o tomto víkendu se budete cítit zranitelně. Mezi vámi a vaším partnerem to nebude růžové. Vaše láska bude jen těžko zvládat vaši přecitlivělost a neustálé vysvětlování ničeho. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

Čeká vás důležité rozhodnutí? Tarotové karty vám prozradí, jak neudělat chybu.

Související články

Další články