Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Víkendový horoskop: Býky čeká velký úklid. Váhy by měly raději více mlčet

žena, zima
Zdroj: Unsplash
HOROSKOP

Rok 2023 už je v plném proudu a vše se tak nějak vrátilo do starých kolejí. Co radí hvězdy pro tento víkend? Užívat si zimy, a pokud možno sněhu, ale ani nezapomínat na relaxaci! Možností, jak volné dny strávit, je spousta.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Netrapte se zbytečně celý víkend něčím, co se vám úplně nepovedlo, a už vůbec si neberte k srdci řeči od někoho z okolí, kdo by vám to chtěl vyčítat. Po bitvě je každý generál a jen vy víte, jak to skutečně bylo. Co nejvíce se věnujte relaxaci a raději se pusťte do dobré knihy nebo se podívejte na pěkný film.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

I když byste se už nejraději prostě jen bavili a zapomněli na všechny starosti, přece jen vás čekají neodkladné povinnosti, které musíte tento víkend vyřešit. Zbytečně je neodkládejte. Čím rychleji se do nich pustíte, tím dříve budete mít volno a budete si moci začít užívat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pokud vás něco trápí, nebojte se probrat to se svými nejbližšími, kteří jsou tu vždy pro vás. Nakonec platí, že sdílená bolest je poloviční bolest. Až se situace vyřeší, vyrazte někam do přírody nebo prostě tam, kde je vám dobře. Víkend nezapomeňte zakončit výbornou večeří.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Hvězdy říkají, že tento víkend bude nejlepší udělat si pořádek, a to doma i v životě. Přeorganizujte byt a zbavte se zbytečností, na které vám stejně jen padá prach. Uvidíte, že se rázem budete cítit odlehčeni i duševně. Klidu na mysli ovšem můžete pomoci i meditací, tak proč to nezkusit?

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Je možné, že pro vás někdo z blízkého okolí přichystal na víkend překvapení, které se vám na první pohled nebude úplně zdát. Ničeho se nebojte a směle běžte do toho. Uvidíte, že i přes prvotní šok budete nakonec ještě rádi. Nakonec stejně každý lituje nejvíce toho, co neudělal.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Máte tendenci stále se přizpůsobovat rodině či blízkému okolí. Tento víkend se nebojte stát si pro změnu za svými plány. Zvláště, pokud půjde o něco důležitého. Uvidíte, že se vám to nakonec vyplatí, i za cenu toho, že budete muset přistoupit k radikálnějšímu řešení. Jak se říká, na hrubý pytel hrubá záplata.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Tento víkend bude nejlepší na nic nemyslet a věnovat se pasivní relaxaci. Však jste toho měli v poslední době na starosti víc než dost a odpočinek si rozhodně zasloužíte. Nechte si uvařit nebo si objednejte jídlo, otevřete si dobré víno a s klidem prožijte klidný večer u filmu, na který se chcete již delší dobu podívat.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Přišel čas vyrazit někam do přírody. Vezměte někoho, na kom vám opravdu záleží, a zkuste přijít na místo, na kterém jste ještě ani jeden z vás nebyli, nebo si zkusit činnost, jakou jste ještě nedělali. Pokud se ale necítíte zrovna ve své kůži, zbytečně nepřepínejte síly. Užijete si jak adrenalinové zážitky, tak i poklidnou procházku.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Měli byste pamatovat na to, že sice mluviti stříbro, ale mlčeti zlato, především v komunikaci s nějakým blízkým rodinným příslušníkem, kterému byste mohli tento víkend neuváženou větou způsobit zbytečnou bolest. Později už by bylo pozdě vysvětlovat, že jste to tak nemysleli.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Hvězdy říkají, že poslední dny byly nejspíš poněkud náročnější. Ty víkendové tedy bude nejlepší trávit čerpáním nových sil, a nikoli zbytečným řešením problémů, které se vás netýkají. V neděli se zaměřte na přípravu do dalšího týdne, ať se na vás v pondělí nesesype hromada problémů v práci a vy se z toho zbytečně nehroutíte.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Celý týden jste byli v jednom kole, a tak teď zastavte, v klidu vydechněte a odpočiňte si. Věnujte víkend rodině a věcem, které máte rádi. Večer bude lepší strávit spíš v pohodlí domova než na bujarém večírku. Pamatujte, že čím lépe během těchto volných dnů zrelaxujete, tím více budete příští týden odpočatí a v práci to náležitě oceníte.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Po náročném týdnu se dostáváte zpět do zajetých kolejí a jistot, ve kterých vám je nejlépe. Nestyďte se za to, že na někoho můžete možná působit poněkud pedantským dojmem. Nakonec je to přece váš život, a pokud si chcete o víkendu udělat třeba tabulku příjmů a výdajů, v klidu do toho.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy