Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Víkendový horoskop: Býky čeká vážný rodinný konflikt, Váhy svému okolí ublíží

Zdroj: Pixabay.com
+ Dalších 8 fotografií
víkendový horoskop

Přelom července a srpna nám ukáže cesty, ve které už jsme ani nedoufali. Mnoho z vás uvidí svůj partnerský vztah jasněji a přistoupí k němu s jasným cílem. Podívejte se, co čeká tento víkend právě vás.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Tento víkend bude pro vás především pracovní. Vyřešte tak všechny resty, které se vám nakupily. Uleví se vám. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy na víkend přichystaly.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Naplánujte si rodinný výlet, při kterém se sblížíte a užijete si spoustu legrace. Večer vám udělá radost sklenička něčeho dobrého. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Využijte volné dny pro úklid domácnosti. Už dlouho máte kolem sebe příliš mnoho věcí, které vás akorát rozptylují od práce. V galerii najdete váš víkendový tip.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Pozor na konflikty s rodinou! Někdo z vašeho blízkého okolí bude mít jiný názor na věci, o kterých se bude diskutovat. A vy hned ukážete svou horkou hlavu. V galerii najdete, co vás potěší.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Zdá se, že věc, o které jste doposud pochybovali, se konečně ukáže jako nejlepší možná cesta. To vás přiměje věřím svým instinktům. V galerii najdete, co vám udělá o víkend radost.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Čeká vás nepříjemná návštěva, kterou však budete muset kvůli svému partnerovi přetrpět. Nemělo by to trvat příliš dlouho, aby se neprojevila vaše nevraživost. V galerii najdete, co vám o víkend pomůže.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

U vás to vypadá na klidný víkend. Doma konečně zavládne harmonie! Nepokazte to svými náladami, které nejsou poslední dobou nic moc. V galerii najdete, čeho se o víkendu vyvarovat.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

O víkendu by se měla projevit vaše vstřícnost, a to zejména k vašemu partnerovi. Pokud vás bude žádat o pomoc, neodmítejte. Opravdu jste v této věci důležití. Víkendový tip najdete v galerii.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Neustále se vracíte k jedné konkrétní věci, o které před ostatními mluvíte. Vůbec si neuvědomujete, jak jim tím můžete ublížit. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pokud hledáte novou práci, je velká šance, že o víkendu potkáte důležitého člověka. Mohl by vám předat cenný kontakt nebo rovnou učinit nabídku. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Ve vašem vztahu dojde k výraznému zlepšení, přičiníte se o to hlavně vy. Nebojte se naplánovat romantické rande a vyjádřit svou náklonnost. V galerii najdete, jaké novinky vás čekají.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dlouhodobý stres v práci si vybere svou daň. O víkendu budete potřebovat mnohem více spánku, než je u vás běžné. Nebojujte s tím a odpočiňte si. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Související články

Další články