Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Víkendový horoskop: Býkům pomůže intuice, Kozorohům nastaví děti zrcadlo

Horoskop na tento víkend: Býkům pomůže intuice, Kozorohům nastaví děti zrcadlo
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
víkendový horoskop

Podívejte se, co hvězdy přichystaly na první říjnový víkend! Jaké události vás čekají a neminou?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

O víkendu vás čeká spousta práce, zřejmě jste si toho naložili až moc. Pokud teď zaberete, vše zvládnete. Jen vás to bude stát opravdu hodně sil. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Neumíte se rozhodnout mezi prací a zábavou, přátelé by vám to o víkendu mohli vyčíst. Dejte si pozor na pomluvy, ať nevznikají na vaší straně, a zachovejte si pokoru. Povyšování ještě nikomu k ničemu nepomohlo. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pečlivě si své aktivity naplánujte, ať nejste pak překvapeni, že vám víkend uteče mezi prsty. Buďte vděční za maličkosti a užívejte si život, který se vám teď nabízí. V galerii najdete váš tip na víkend.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Věřte své intuici, dobře vám napovídá. Čeká vás složité rozhodování, které bude vyžadovat odvahu a risk. Vše, co k tomu potřebujete, již máte. V galerii najdete, na co si dát o víkendu pozor.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Jste trochu roztěkaní a neumíte si srovnat své záležitosti. O víkendu budete toužit po samotě a velká společnost vás bude rozptylovat. Lépe vám bude s dobrou knihou. V galerii najdete, co vás potěší.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

O víkendu si neberte nic osobně. Pokud se vás bude snažit druhý urazit, budete mít dostatek argumentů, abyste se nenechali. Navíc - máte skutečně důvod se s takovými lidmi dohadovat? V galerii najdete tip na víkend.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Věřte si a budou se dít zázraky. Nezadaní Lvi mají velkou šanci, aby potkali novou známost. Vyvarujte se přílišného nátlaku na své okolí. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Zodpovědnost vám nedovolí, abyste o víkendu udělali práci jen na půl. To však znamená, že budete mít velmi málo času na věci, které vám dělají opravdu radost. V galerii najdete, co vás tento víkend potěší.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Vaše nálady budou jako na houpačce, těžko vás někdo z vašeho okolí pochopí. Pokud nezačnete být upřímní sami k sobě, nenajdete vnitřní klid. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Otevřete se novým možnostem a počítejte s tím nejlepším. Protože to, co do vesmíru vysíláte, se vám mnohonásobně vrací. Věci pozitivní i negativní. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

O víkendu vás čeká mnoho zařizování, souvisí to se změnami, které se ve vašem životě momentálně dějí. Vyžeňte od sebe strach, který vás svírá, oprostěte se od něj. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Soustřeďte se, máte v sobě odpovědi, které hledáte. Vaše děti budou tento víkend zrcadlem, které potřebujete. Život se vám nabízí, a tak berte! V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Dominika Mesarošová promluvila o rozšíření rodiny: S partnerem nemají společný pohled na budoucnost

Související články

Další články

Nejnovější kauzy