Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Býk si užije s kolegyní, Rak tlačí v posteli na pilu

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
Horoskop na víkend
Leden se chýlí ke svému konci. Poslední víkend před námi. Bude vás o víkendu hřát láska? Nebo pocítíte chlad v srdci? Získejte větší nadhled nad situacemi, které nemusí být podle vašich představ. U některých zrozenců se dostane vše do rovnováhy a jejich potíže začnou pomalu ale jistě odeznívat. Promyslete své kroky, abyste si nešlapali po štěstí. Co vám hvězdy nachystaly na tento víkend? Které znamení má pošramocené ego a které vyrazí na víkend pryč? Přečtěte si víkendový horoskop!

BERAN (21. 3. – 20. 4.) Vztahy Beranů mohou projít menší krizí kvůli odlišným pohledům na budoucnost. Snažte si uchovat veselou mysl, díky níž vás hned tak něco nezaskočí. Vaše finanční úspory se začínají vyplácet. Dopřejte si pořádný relax a zajeďte si o víkendu zalyžovat! Beran vyrazí na hory, ale tam si musí dát velký pozor. Co tam hrozí? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.) Nemusíte se cítit méněcenní kvůli tomu, že jste právě single. O víkendu vytáhněte kolegyňku do kina a třeba si užijete i žhavý večer. Pořád si slibujete, že ještě dokončíte nejdůležitější úkoly a pak zvolníte tempo. Bohužel se pořád něco kupí a relax je v nedohlednu. Býk půjde na rande, ale relax si neužije. Čím ho protějšek šokuje? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Ze vztahových neúspěchů se dokážete rychle otřepat. Pošramocené ego si totiž spravíte na další známosti, která číhá za rohem. Tak co o víkendu podniknete? Nepromyšlenými kroky si šlapete po štěstí. Mohli byste si totiž udělat nepřátele z lidí, kteří se vám jednou budou hodit. Přátelé se na vás mohou zlobit. Čím je umíte naštvat? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.) Milí Raci, vaše drahá polovička neprojeví takový zájem, jaký byste čekali. Není každý den posvícení. Nechte si nějaké překvapení na víkend. Nemáte však daleko k obrovskému výbuchu vzteku, který by vás ale okamžitě mrzel. Zvládnete to. Raka ignoruje jeho drahá polovička. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Nuda ve vaší společnosti nehrozí. Ať se děje cokoliv, zachováte si pozitivní pohled na svět a nakazíte jím široké okolí. Víkend s vámi bude zábavný. S vaším miláčkem táhnete za jeden provaz a můžete se jeden na druhého spolehnout. Vše vypadá skvěle. Jediná věc vám hrozí? Jaká?

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Poslední lednové dny nejsou pro Panny to pravé ořechové. Víkend nebude výjimkou. Už delší dobu se rozhoupáváte k jistému nepopulárnímu tématu, teď ho s klidným svědomím otevřete. Hvězdy vám pomohou, aby společná diskuse s protějškem neskončila fiaskem. Panna bude muset otevřít nepříjemné téma. O čem to je? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Milé Váhy, schází vám spřízněná duše, vedle které byste usínali a probouzeli se? Potom věřte, že ji můžete potkat díky sportování. Vyrazte o víkendu na lyže. Třeba ji potkáte právě tam. Řiďte se starou známou pravdou, že s úsměvem jde všechno lépe. Váhy mají šanci potkat spřízněný protějšek. Co ale musí udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Štíři nehledají povyražení, ale perspektivní známost. Proto se zaměří na úplně odlišné protějšky než doposud. Slova jsou nebezpečná zbraň, která může druhého člověka ranit víc, než si dokážete uvědomit. Myslete na to raději předem. Co vám přesně hrozí? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Neděle je báječným dnem z pohledu lásky. Nezadaní narazí na člověka, který by stál nejen za hřích. Dokonce si po jeho boku umíte představit společnou budoucnost! Zadaní Střelci vylepší komunikaci s protějškem a to se logicky odrazí i v ložnici. Na Střelce číhá nevěra. Kdo je tím pokušitelem? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Víkend investujete výhradně do ratolestí, v případě bezdětných Kozorohů do letitých přátel. Snažíte se dohnat, co jste v uplynulých dnech nestihli. Uděláte si u nich pozitivní očko a hlavně prospějete sami sobě. Potřebujete na chvilku vysadit. V poslední době jste neměli čas na své přátele. Co si o vás myslí? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Oproti ostatním znamením zvěrokruhu budete vděčni osudu za náročné období, kterým jste museli projít. Sobota vás ujistí v tom, že všechno zlé je k něčemu dobré. Poučili jste se z předchozích nezdarů a zůstáváte pokorní před stávajícím štěstím. Navíc se před vámi rýsuje velká výzva. Jaká? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Vystřízlivění z počáteční zamilovanosti představuje úlevu. Nebudete si nic nalhávat a klidně si půjdete každý svou cestou. Koníčky a meditace symbolizují v závěru ledna hotový balzám pro rybí duši. Dopřejte si nerušenou chvilku pouze pro sebe. Kdo bude vaším novým přítelem? To se dozvíte ve fotogalerii.

A tady si vyzkoušejte, co tarotové karty říkají o vaší karmické energii. Třeba zjistíte, co stojí v cestě vašemu snu!

Související články

Další články