Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Býci svedou boj s nevěrou, Vodnáři uloví svůj idol

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
VÍKENDOVÝ HOROSKOP
Tento víkend budeme pod vlivem sexuchtivého, magického úplňku, který nás zasáhne o sobotní noci. Některá znamení budou emočně rozladěná, jiná si budou chtít maximálně užívat. Jak se vaše znamení vypořádá s vlivem úplňku? A co si pro vás připravily hvězdy na víkend? Přečtěte si VÍKENDOVÝ HOROSKOP!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, budete se znovu radovat z vaší lásky. Váš vztah projde pozitivní transformací a své tajné sexuální touhy si budete užívat jedině se svým miláčkem. O víkendu si naplánujte nějaké adrenalinové dobrodružství. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Měsíc ve Štíru nebude k vaší lásce příliš vřelý. Doslova vás bude svádět k nevěře. Máte dostatek energie, pokud si nechcete zahrávat s vlivem úplňku, utečte s vaší drahou polovičkou někam do samoty. Kam byste rozhodně neměli vyrazit? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Toužíte po divokém víkendu. Přímo prahnete po tom, vyzkoušet více partnerů. Na tento extrém má samozřejmě vliv úplněk. Nechcete si později vyčítat, že jste to nezkusili. Jak na tom budou zadaní Blíženci? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Venuše splní Ráčkům o víkendu přání. Konečně potkáte zajímavou osobu ke společným jízdám. Úplněk vám nabízí odrazový můstek. Je čas ke změně! O jakou změnu by mělo jít? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Lva čeká o víkendu pracovní i vztahová transformace. Ve vztahu musíte přijmout zodpovědnost. S velkými gesty zacházejte opatrně. Víte, jak na vás působí vaše ego. S čím se můžete svěřit vašemu partnerovi? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, úplněk vám tak trochu pokazí vaše plány. Místo abyste vyrazili s přáteli na víkendovou akci, zůstanete doma. Vnitřně cítíte, že potřebujete být sami. Jste jako na horské dráze. Na co musíte počkat? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Nezáleží na tom, kam se chystáte, příjemně se odreagujete tak jako tak. Hvězdy vás varují: netlačte tolik na svého partnera. Raději poproste, aby vám společnost dělal kamarád. Od své lásky si odpočinete a ona od vás. Čemu se nesmíte bránit? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Štíři, i když pro vás bude víkend náročný, užijete si jej se vším všudy. Že se dostanou na povrch nějaké škraloupy z minulosti? No a? Kdo je nemá? Při svých vzrušujících jízdách se příjemně odreagujete. Co uděláte? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, bude opravdu jen na vás, jak si víkend zařídíte. Buď ho prožijete vášnivě s vaší láskou, nebo přijde na řadu žárlivost. Hvězdy vám radí: zkuste neflirtovat s každou sukní. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

I když to o víkendu nebude ve vašem vztahu kdovíjak růžové, neberte to tragicky. Najděte si aktivitu, u které se budete muset hýbat, ať ze sebe případnou zlobu na partnera vyženete. A co čeká na singles Kozorohy? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Ano, milí Vodnáři, podaří se vám lapit váš idol, ale už to tak bývá, že z chvilkového pobavení nebývá vztah s perspektivou. To si uvědomte dříve, než se do toho pustíte. Důvěra je důležitá, ale na co si dát pozor? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, i když si zrovna nevíte rady se svými vztahy, nebo spíš nápadníky, všechno dopadne tak, jak má a vy si budete víkend užívat v té správné společnosti. Jste velmi vášniví, a proto… Na co nesmíte zapomenout? To se dozvíte ve fotogalerii.

Toužíte po splnění osudového přání? Tarotové karty vám řeknou, zda vám bude přáno!

Související články

Další články