Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Víkendový horoskop: Býci si nastaví své hranice, Střelce čeká smutný konec

láska, pár, romance, horoskop
Zdroj: Unsplash.com
+ Dalších 8 fotografií
víkendový horoskop

Předposlední prázdninový víkend nás čekají velké změny! U jednotlivých znamení totiž dochází k velkému uvědomění, zejména kvůli úplňku ve Vodnáři. Podívejte se, co čeká právě vás!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Nesuďte druhé, sami nejste perfektní. Přistupujte o víkendu ke všem s respektem, tisíckrát se vám to vrátí a vyplatí. Mohla by k vám přijít velká příležitost. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Dejte si pozor na lež! Obrátila by se proti vám. Pokud vás napadne lhát partnerovi o tom, kam v noci jdete, zaplatíte za to vážným konfliktem. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

V partnerských vztazích vás čekají mírné otřesy. Věci nepůjdou podle plánu, naopak. Naučte se dát věcem prostor, aby se děly. Hned se vám bude lépe dýchat. V galerii najdete váš tip na víkend.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Určete si hranice. Pokud je vám něco nepříjemné, pravděpodobně byly překročeny vaše hranice. Postavte se za ně a nenechte ostatní, aby s vámi manipulovali. V galerii najdete, čeho se tento víkend vyvarovat.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pravidlo, že dvakrát nevstoupíte do stejné řeky, pro vás tento víkend rozhodně platit nebude. Ozve se vám dávná láska, což vás určitě nenechá chladnými. V galerii najdete, co vás potěší.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Opusťte už představu, že se musí každý chovat podle vás. Nechte lidi dýchat. Nezapomeňte, že je důležité, jak se ostatní vedle vás cítí. Zejména pokud je usměrňujete zbytečně. Víkendový tip najdete v galerii.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Vy jste vládcem své hlavy, jen vy rozhodujete, co si do ní vpustíte. Pěstujte pozitivní myšlení a brzy uvidíte výsledky i ve svém životě. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Nebojte se o víkendu projevit svůj hněv, příliš ho potlačujete. To, jak se cítíte, určuje, jak na danou situaci vaše hlava reaguje. Dovolte si být autentičtí. V galerii najdete, čeho se o víkendu vyvarovat.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Zkuste se o víkendu uvolnit a relaxovat. Sami víte, že to potřebujete. Uvnitř cítíte a víte, že vše dobře dopadne a nemáte se čeho obávat. V galerii najdete, co vás skutečně potěší.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Buďte opravdoví. Pokud někdo požádá o váš názor, nebojte se ho projevit. Víkend věnujte však primárně odpočinku a dobré knize. Není kam spěchat. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Něco dobrého končí, něco lepšího přijde. Věřte tomu, že věci, které si pro vás život připravil, jsou naprosto mimořádné. Nezažije zázrak ten, kdo v něj nevěří. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Buďte uvolnění a přijde i vytoužený klid. Jen pokud pustíte své starosti z hlavy, můžete přijít na jejich řešení. Tento víkend překonáte každou překážku. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Související články

Další články