Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Býci projdou zatěžkávací zkouškou, Kozorozi budou náruživí

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
VÍKENDOVÝ HOROSKOP
Víkend je opět tady a bude plný překvapení. Singles si budou hledat parťáka. Někteří zrozenci budou muset ukázat, jací jsou v posteli. A chcete-li od svého partnera změnu, musíte o ni požádat. Dejte také průchod rozbouřeným emocím. Co dalšího s sebou víkend přinese? Čtěte ve VÍKENDOVÉM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, prožíváte fantastické období. V práci budete požádáni o víkendovou směnu. Hvězdy radí: Nedělejte žádné kompromisy. Váš kolega se bude muset zařídit jinak. Co ale uděláte? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Tento víkend nebude přát vašemu novému seznámení. Projdete si zatěžkávací zkouškou. Zda obstojíte, bude záležet na tom, jestli se svou novou polovičkou dokážete fungovat bez hádek. Co předpovídají hvězdy? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

V práci si budete muset pořádně máknout, tak abyste měli volný víkend užili si ho, podle svých představ. Na milostném poli vám nechybí motivace. Vaše drahá polovička po vás bude něco chtít. Co? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Ráčci, dejte si oraz a vyrazte někam do přírody. Jediné, co po vás hvězdy vyžadují, abyste vyrazili sami. Potřebujete prostor. Vyčistěte si hlavu. Nyní se rychle vyčerpáváte. Co vám hrozí? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Na lásku nemáte moc čas, ale na flirt vždycky. Do vztahu se nyní neženete, protože máte pocit, že vám nepřinese nic vzrušujícího. Nebojujte s těmito myšlenkami. Co hned nemusíte? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Panny, pozor! Na něco jste zapomněli. Na něco důležitého, co jste slíbili vašemu drahému. Raději si vzpomeňte a napravte to. Přece nechcete mít tichou domácnost o víkendu. Co vám radí hvězdy? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Jste až po uši zamilování a vše funguje na jedničku. Ale i v tomto milostném rozpoložení se může chybička vloudit. Váš partner se v posteli nesnaží, tak jak byste si představovali. Co musíte udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, váš víkend bude trochu kritický. Věnujte se jen tomu nejnutnějšímu. Svého miláčka doslova točíte. Proč? Dotýkáte se jeho nejcitlivějších míst. Je ale potřeba ukázat, kde jsou hranice. Co ale nedělejte? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, nedaří se vám uvolnit. Proč? Příliš často si stanovujete nereálné cíle. Zkuste se o víkendu pořádně vyspat a zkuste ubrat ze svých cílů a požadavků. Co čeká o víkendu nezadané? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi, o víkendu přijdete na chuť novému koníčku. Najdete tak nový životní směr, který se vyplatí. I ve vztahu vám to funguje. Váš partner je z vás nadšený. Je to tak šťastné i v posteli? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, o víkendu vás čeká tak trochu návrat do minulosti. Vyrazíte se svými přáteli za zábavou a potkáte svého ex. Nad čím budete přemýšlet? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Rybky, rozepře s vaším šéfem vám trochu pokazí začátek víkendu. Váš miláček se postará, abyste se cítili v pohodě. Nenechte se přemlouvat a jděte do aktivit, které vám naplánoval. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články