Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Býci budou mít nevěrné choutky, Blížence čeká láska

+ Dalších 11 fotografií
VÍKENDOVÝ HOROSKOP
Druhý srpnový víkend bude pod nadvládou emocí a otázek týkajících se vaší budoucnosti! Některé emoce vyplavou na povrch a někteří zrozenci si budou ujasňovat své nálady. Po víkendu by se vaše pocity měly vrátit do starých kolejí. Některá znamení si budou užívat pohodový víkend se svým partnerem. Co čeká ostatní znamení? A jaký víkend předurčují hvězdy právě vám? Přečtěte si náš VÍKENDOVÝ HOROSKOP!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Beránci, na sexuální hrátky nemáte ani pomyšlení. Přesto vás váš miláček překvapí a připraví neplánované dobrodružství. Nakonec se necháte přemluvit a strávíte spolu příjemný víkend. Jak prožijí víkend singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Druhý srpnový víkend strávíte po boku své drahé polovičky a svých přátel. Nepodceňujte však komunikaci. Hvězdy vás varují i před nevěrnými choutkami. Čemu propadnou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, víkend odstartujete pomocí párty ve velkém stylu. Přesto, že se to kolem vás hemží samými zajímavými protějšky, ceníte si své drahé polovičky. Zbytek víkendu strávíte se svou láskou v posteli. A co čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Raci, o víkendu se budete potýkat se žárlivostí. Ve vašem okolí se objeví zákeřák, který vám bude chtít škodit. Chraňte svého miláčka a do hádek jej netahejte. Co budou potřebovat singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvíčci, o víkendu můžete propadnout depresím. Vaše lví období vás vyčerpalo. Nezadaní si vyrazí do společnosti, ale nebudou se bavit tak, jak by předpokládali. A co čeká spřízněné duše? To se dozvíte ve fotogalerii. .

novebanner5

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, tento víkend vám přináší šanci na flirt. Užijete si pořádnou milostnou jízdu. Zároveň budete řešit, kam investovat své úspory. A co si musí odpustit Panny ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, zdá se vám, že vaše drahá polovička je až moc kritická. Budete chtít řešit otázky týkající se vašich společných financí. Váš partner už tak nadšený nebude. Ví, že peníze jsou jeho slabinou. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Štíři, své rozbouřené emoce se ani nesnažíte skrývat. Váš miláček vás vytáčí, protože rozhazuje, kde může. Hvězdy radí: musíte si promluvit a nastavit si limity. Co nebude fungovat nezadaným Štírům? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, nejste neprůhlední, vaše láska pozná, že se s vámi něco děje. Možná si bude myslet, že máte někoho jiného. Ale jste pouze vyčerpaní z práce. Řekněte jí to! Na co si musí dát pozor singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi, nesnášíte lež a máte podezření, že vaše nová láska má více partnerů ve hře. O víkendu byste si měli udělat čas na své nejbližší. Vaše rodina na to čeká. A jaký víkend čeká dlouholeté partnery? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

O víkendu se potkáte se svým vytouženým protějškem a to stát za to. Konečně to mezi s sebou rozseknete. Partnery také čeká důležité rozhodnutí týkající se společné budoucnosti. Jaké? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, stanete se terčem posměchu. Váš partner vám da najevo, co se mu nelíbí. A tím ve vás probudí hříšné myšlenky. Opravdu si chcete váš vztah zničit chvilkovým románkem? A jak prožijí víkend nezadaní? To se dozvíte ve fotogalerii.

Čeká vás důležité rozhodnutí? Tarotové karty vám prozradí, jak neudělat chybu.

Mohlo by vás zajímat

Další články