Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Býci budou lemry líné, Kozorozi divočit

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
VÍKENDOVÝ HOROSKOP
Je před námi divoký víkend! Jaký bude? Někteří zrozenci se dostanou do nepříjemných konfliktů, jiní budou inspirovat. Luxus, alkoholové dýchánky, ale i pracovní povinnosti, to vše zažijete o tomto víkendu. Co si hvězdy přichystaly právě pro vaše znamení? To se dozvíte v našem VÍKENDOVÉM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, o víkendu se situace trochu uklidní a vy se se svou drahou polovičkou přestanete hádat. Hvězdy radí: Ukažte, že s ní počítáte. Souhra mezi vámi bude dokonalá. A jak se budou mít singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býčci, jste moc pohodlní na to, aby vás váš drahoušek vytáhl na túru. Přesto nehrozí žádné výčitky. Vaše drahá polovička je jednoduše skvělá. Ale pozor, co vám radí hvězdy? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Prožijete krásné chvíle se svými nejbližšími. I když to tak nevypadá, někdy je dokážete inspirovat. Umíte překvapit a pomáháte ostatním vytáhnout je z jejich negativních myšlenek. A jak vám to klape ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Ráčci, o víkendu budete trochu pesimističtí. Máte pocit, že vás nedokáže nikdo pochopit. Nebuďte na sebe neustále naštvaní. Hvězdy vám doporučují vyrazit na lov. Na jaký? A co při něm získáte? To se dozvíte ve fotogalerii.

banner1

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Neumíte nechat věci na pokoji. Tentokrát se vám nebude líbit chování člena vaší rodiny. Co kdybyste zkusili pro jednou naslouchat tomu, co se vám druhá strana snaží říci? Vaše antipatie stejně rychle vyprchávají. Vaše polovička se naštve, co musíte udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, finančně jste na tom skvěle, a tak si o víkendu vyrazíte odpočinout někam za luxusem. Potřebujete načerpat energii a soustředit se na důležité věci. Pracovní starosti tentokrát nechejte v práci. Co nepříjemného čeká nezadané? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

O víkendu to rozseknete! Nová známost se vám příliš nezamlouvá a o erotiku nemáte zájem. Dlouholetí partneři mají naopak milostný život jako šitý na míru. Co podniknou? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, o víkendu budete muset zvolit cestu, která vám bude méně příjemná. Ale pozor! Bude vám to ku prospěchu. Díky tomu si vyšetříte čas na sebe. A na čem musíte zapracovat ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, ve vašem vztahu nyní převažují pozitiva. Ale o víkendu to nebude jen tak. Ne každý chápe váš intenzivní humor. Možná ani váš drahoušek ne. Do bláznivých aktivit se ale pusťte společně. Jaký víkend čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi, konečně se odhodláte splnit svému miláčkovi dlouho očekávané přání. Je potřeba vymalovat? Poklidit na zahradě? Tentokrát vám vzpoura bude na nic. Raději se obejdete bez hádek. A co singles? Užijí si? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, chybí vám motivace. Situaci ve vztahu nezachraňujte tím, že budete dělat všechno. Zábava přijde zdánlivě odnikud a vy si nakonec užijete parádní víkend. Bez koho se budete muset obejít? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, bohužel máme pro vás špatné zprávy. S volným víkendem nepočítejte. Nadřízený pro vás chystá řadu úkolů, které budete muset zvládnout. Možná vám tím vytrhne trn z paty. Nebo jste chtěli trávit víkend s protivným partnerem? Co se stalo? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články