Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Blíženci se bláznivě zamilují, Kozorohy čeká zrada!

+ Dalších 9 fotografií
VÍKENDOVÝ HOROSKOP
Tento víkend ještě budeme pod vlivem mystického Červího úplňku, který nás zasáhl ze středy na čtvrtek v noci. Některá znamení budou podrážděná, emočně rozladěná a ta další dají přednost samotě. Jak se bude vaše znamení vypořádávat s vlivem úplňku? A co si pro vás připravily hvězdy na víkend? Přečtěte si VÍKENDOVÝ HOROSKOP!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Berani, věřte instinktům, s nimiž se o víkendu setkáte. Ve vašem okolí jsou závistiví lidé a jeden z nich vám může pořádně zatopit. Budete se cítit deprimovaně a naštvaně. Vaše odvaha jasně vyjádřit, co si myslíte, přinese očekávané výsledky. Co vás však bude mrzet? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býci, možná byste chtěli strávit víkend v posteli. Posledních pár týdnů jste tvrdě makali, takže to dává smysl. Je to ta lepší varianta, než aby se vaše tělo vzbouřilo. Víkend tedy využijte pro odpočinek a relax. Co musíte rozhodně udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Neočekávaný kontakt s milencem či milenkou ve vás zanechá nadšení a optimismus. Častější randíčka s touto osobou budou pravděpodobně zasahovat do vaší budoucnosti. Milostné vzkazy a SMS, na to zapomeňte! Tváří v tvář, milí Blíženci. Co do vašeho života přichází? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Raci, visí nad vámi nešťastná kombinace nespokojenosti a podvodu. Všechny dokumenty a informace zkontrolujte raději dvakrát. Podvod je ve vzduchu. Nenechte se vlákat do podezřelých obchodů a transakcí. Čemu nesmíte podlehnout? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

O víkendu dostanete znepokojující zprávu, která by vás mohla dostat na temnou stranu. Hvězdy radí: Nedejte se, buďte pozitivní a nespadněte do této pasti. Neděle zlepší vaši komunikaci a už zase budete ve svém živlu. Jak trávit volný čas? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, o víkendu nebudete moc společenští a zábavní, lépe vám bude doma s dobrou knihou, dobrým jídlem a žádným kontaktem s okolním světem. Bohužel, taková samota není vždy možná. Možná budete muset vyrovnat energie potřeby izolace. Proč budete nevrlí? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Váhy, hvězdy pro vás mají špatné zprávy. Víkend nebude až tak pohodový, jak jste předpokládali. Ve vzduchu je napětí. Nemůžete se zbavit pocitu, že vám někdo lže. V tomto případě mají vaše instinkty pravdu. Kdo vám škodí a čím? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, je divné, že minulost vás neustále dohání a tak bolestivě zasahuje. Minulé incidenty máte už dávno za sebou. Nikdo není vaší reakcí překvapenější než vy. Byli jste si jisti, že jste tento problém vyřešili a postavili ho za sebe. Co musíte udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Vaše víkendová touha po dobrodružství je v plném proudu. Nové a neobvyklé zábavy, cestování do exotických míst, setkání s novými a zajímavými lidmi – na tohle všechno pomýšlíte. Potřebujete, aby vám zavolali přátelé. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi, o víkendu nevěřte nikomu! Ani lidem, které považujete za přátele. Všude kolem existují náznaky lží a podvodů na vás. Neberte nic zadarmo. Relaxujte a užijte si víkend podle sebe. Co krásného se stane? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Začnete uvažovat o změně prostředí, změně bydliště. Nechcete si nejprve naplánovat cestu do zahraničí? Prospělo by vám to. Tyto úvahy o změně znamenají expanzi nejen ve vašem světském životě, ale také uvnitř. Proč to takto cítíte? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Vztahy s vaší drahou polovičkou se zlepšují. Možná kvůli lepší komunikaci. Lepší komunikace by vám měla připravit cestu pro osobní a profesionální rozvoj. Zkuste svoji komunikaci přenést i do ložnice. Váš partner vás tam potřebuje. Co mu vadí? To se dozvíte ve fotogalerii.

Čeká vás důležité rozhodnutí? Tarotové karty vám prozradí, jak neudělat chybu.

Mohlo by vás zajímat

Další články