Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Blíženci předvedou svou divokost, Ryby budou opatrné

Zdroj: pixabay
+ Dalších 10 fotografií
astro
První víkend nového roku je tady! Co neočekávaného přinese? Budeme pod vlivem energií Kozoroha, proto si dávejte pozor, kam šlápnete. Hned na začátku roku čekají některé zrozence překážky, které bude lepší překonat. A co dalšího vás o víkendu čeká? To se dozvíte v našem VÍKENDOVÉM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, o víkendu si pořádně zařádíte a užijete si posledního volna. Vaše drahá polovička vymyslí něco výjimečného. Tento víkend vypadá slibně! I singles budou divočit? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býci, protože víte, že se blíží pracovní povinnosti, začínáte být náladoví a nervózní. Vaše drahá polovička si víkend s vámi moc neužije. Vaše nekontrolované chování vzbuzuje pouze rozpaky. A co čeká nezadané Býky? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, hvězdy předpovídají, že o tomto víkendu potkáte svůj idol. Dáte si oddech a nenecháte se ničím vyrušovat. Energie Kozoroha vás budou usměrňovat, ale půjde to těžko. Co se přihodí ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Raci, o víkendu se budete zavírat před světem. Hned na začátku víkendu si to se svým miláčkem rozházíte, a pak už nebudete mít náladu na nic. Čeho budou chtít využít singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, chcete spolupracovat se svým okolím, ale toužíte po určité moci. A tím ostatní rozhodně odrazujete. Jen těžko dokážete omluvit přátelskou křivdu. A co vás čeká ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, na začátku víkendu si užijete na mejdanu. Budete se ale muset krotit. Jinak na sebe hádka s partnerem nenechá dlouho čekat. Domácí atmosféra rozhodně zhoustne. A jak se bude dařit nezadaným? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, i když jste dostatečně nažhavené, tak o víkendu se žádnou romantikou a nezkrotnými vášněmi nepočítejte. Víkend pravděpodobně strávíte bez svého miláčka. A co čeká na singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, sympatie opačného pohlaví si získáte rychle. Jen pozor na vaše nemravné choutky. Nová známost by to nemusela úplně pobrat. O víkendu to bude jedna velká milostná tour. A co zažijete ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, svátky jsou jedna věc, ale poslední volný víkend věc druhá. Svou lásku, kterou jste si tak hýčkali, odsouváte na druhou kolej a jedete jeden extrém za druhým. Co prostě potřebujete? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, přesto, že jste odkázáni sami na sebe, nic vám nechybí. Spíše máte problémy s vystupováním na veřejnosti. Jeden nezávazný flirtík si však ujít nenecháte. A co se bude dít u zadaných? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, ve vztahu to bude kolísat. Nemáte strach nahlédnout do hloubky tajemství vaší lásky. Vaše energie jdou až do krajností, ale váš vnitřní svět zůstává ukryt. A jak to budou mít singles? Budou na tom lépe? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, o víkendu budete přesně vědět, co máte rozpracované. Vaším novým cílem je vrhat se do dobrodružných akcí. Se svými energiemi však nakládáte poměrně opatrně. Přidejte plyn! A co vás čeká v lásce? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články