Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Blíženci dostanou nemravný návrh, Střelci si zaručeně užijí

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Blíženci dostanou nemravný návrh, Střelci si zaručeně užijí
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
astro
První listopadový víkend slibuje některým znamením pořádnou nálož. Berani budou muset o svou lásku zabojovat, Blížence čeká velká společenská událost a Panny si najdou novou zálibu. Jaké další pikantnosti vám hvězdy přinesou v prvním listopadovém víkendu? Přečtěte si v našem VÍKENDOVÉM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, tento víkend si plánujete milostný program se svou drahou polovičkou. Objeví se někdo, kdo se vám ho bude snažit překazit. Budete muset zabojovat a udržet si svou pravou tvář. A jak dopadnou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býci, o tomto víkendu na vás vybafne vroubek z minulosti. Nebude to příjemné, ale váš miláček vám dokáže, jak moc vás miluje. Tento důkaz lásky vás nakopne a své minulé chyby napravíte. A co chtějí singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, o víkendu vás čeká pořádná párty. Ale nezapomeňte – napřed povinnosti a potom zábava. Abyste později nepotřebovali alibi. Nakonec se budete s alkoholem mírnit. A jaký návrh dostanou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Raci, se svou drahou polovičkou táhnete za jeden provaz, ale zároveň oba víte, co musíte změnit. Tento víkend je pro vaši transformaci jako stvořený. Abyste později neplakali nad rozlitým mlékem. A co chtějí singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, o víkendu si díky svým přátelům užijete zábavu. Vaše drahá polovička nebude mít dobrou náladu, ale vy se nechcete nechat udržovat v napětí. V neděli nahradí vypjatou atmosféru žhavé doteky. A co dožene nezadané? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, chcete a potřebujete se fyzicky odreagovat. Váš přítel vám ukáže novou aktivitu, která vás naprosto nadchne. Své emoce tak dostanete přesně tam, kam potřebujete. A co nevhodného budou dělat singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, hvězdy mluví ve váš prospěch. O víkendu budete dělat pouze to, co chcete a co cítíte. Váš miláček vás navnadí k novým hrátkám a pocítíte vděk, že svého partnera máte. A jak dopadnou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, potřebujete vydechnout a přitulit se. Uvědomujete si, co ve své lásce máte. Váš partner bude mít sklony ke kritizování. To ho později přejde a nakonec ocení vaše přednosti. A co si připravily hvězdy pro singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, o tomto víkendu vás čeká vášnivá rychlovka na netradičním místě. Samozřejmě s vaší drahou polovičkou. Váš partner si zaslouží vědět, co pro vás znamená. A jak se budou cítit singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 1. - 20. 1.)

Milí Kozorozi, neměli byste zapomínat, že na vás doma někdo věrně čeká. Mohli byste ztratit zábrany a malér je na světě. Komunikace váš vztah jen utuží. A k čemu se budou nutit singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, víkend si užijete se vším všudy. Vaše láska vám připraví překvapení, ale zároveň vám dá i prostor, který investujete do sebe. Singles chystají pomstu. Komu? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, o tomto víkendu vám nebude zrovna do zpěvu. Pokouší se o vás nějaký bacil, a vy kvůli tomu musíte překopat veškeré plány. Váš miláček vás navíc nechá doma a půjde ven s partou. A co čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy