Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Blížence dožene minulost, Střelci ztratí zábrany

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
VÍKENDOVÝ HOROSKOP
Začátek měsíce slibuje některým znamením skvělý víkend. Berani budou muset zabojovat, Blíženci si užijí svou lásku a Raci projdou transformací. Některá znamení se budou chtít mstít, jiná to rozparádí. Jak se vaše znamení vypořádá s vlivem Venuše, která vstoupila do Raka? A jaké další pikantnosti vám hvězdy přinesou v prvním červencovém víkendu? Přečtěte si ve VÍKENDOVÉM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Tento víkend, plánujete milostný program se svou drahou polovičkou. Záleží, zda vám Venuše nehodí klacky po nohy a vy neprožijete lásku s hořkou příchutí. Nenechte se unášet proudem, ale zabojujte trochu. Dejte si dohromady soukromí i kariéru. Na čem musí singles intenzivně zapracovat? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býci, pokud toužíte po důkazu lásky, musíte být lepším vyjednavačem. Společná budoucnost je pro vás prioritní. Výjimečně si dáte říct a v sobotu večer to rozparádíte. Singles budou potřebovat alibi. K čemu? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci, o víkendu nebudete mít radost. Střetnete se s člověkem, se kterým vás pojí společná minulost. Setkání nebude příjemné, ale dokážete se koncentrovat. Ve vztahu si uvědomíte, že táhnete za jeden provaz. Hvězdy varují singles. Před čím? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Raci, neplačte nad rozlitým mlékem a nezabývejte se tím, co už nemůžete změnit. Váš milostný život nyní prochází transformací. Singles by se měli snažit být trochu free. Z jakého důvodu? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

O víkendu byste se měli snažit odčinit skutky, kterých jste se dopustili. Nepřiměřené hrátky by měly být takto zapomenuty. Vykouzlete svému miláčkovi úsměv na tváři. A nezapomeňte: nejdřív povinnosti, potom zábava. Jak na tom budou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, toužíte po nenásilné aktivitě. Tento víkend budete muset dát přednost sportu. Tento krok vás navnadí k dalším změnám. Dělejte ale pouze to, co cítíte. A co získají singles, díky přátelům? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, poznáte přitažlivou osobu, ke které se budete chtít přitulit. Pokud udržíte své emoce na uzdě, mohlo by to dopadnout ve váš prospěch. Možná vám pomůže, když budete nový objev ignorovat a udržíte ho tak v napětí. Proč vám to zadrhává ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

O víkendu se vám zalíbí člověk, který skutečně ocení vaše přednosti. Hvězdy vás nabádají ke změně zevnějšku. Tato příjemná změna vás dovede přesně tam, kam potřebujete. A co potřebujete ve vašem partnerském soužití? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, v těchto dnech můžete ztratit zábrany. Jste neuchopitelní a jen těžko si uvědomujete, že na vás doma někdo věrně čeká. Hvězdy varují před alkoholem, protože vaše faux pas může být zapříčiněno právě jím. A jak na tom budou nezadaní? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 1. - 20. 1.)

Kozorozi, vášnivá rychlovka na netradičním místě váš vztah jen utuží. O víkendu se budete věnovat tomu, co vás opravdu baví. Na co si ale musíte dát pozor? V okolí máte pijavici, která z vás vysává energii. Co může způsobit? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, hvězdy vás varují, abyste se nestali puťkami domácími. Váš partner si zaslouží vědět, co pro vás znamená. Ale abyste se z toho nezbláznili. Zavolejte kamarádce, vyrazte ven a užívejte si. Co by neměli dělat singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Víkend investujte sami do sebe. V milostném životě potřebujete oddech, aby vám to nepřerostlo přes hlavu. Necítíte se ve své kůži, ale nové boty nebo kabelka vám jistě spraví náladu. Singles se chtějí tomu darebákovi pomstít. Co radí hvězdy? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články