Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Víkendový horoskop: Blížence čeká velká příležitost, Kozorohy partnerský konflikt

Horoskop na víkend: Blížence čeká velká příležitost, Kozorohy partnerský konflikt
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
víkendový horoskop

Ani jsme se v práci neohřáli a už tu máme zase víkend! Letní období svádí k tomu, abychom vyrazili na výlet a nebáli se nové lásky. U každého znamení zvěrokruhu to však nevyjde. Víte, co si hvězdy připravily právě pro vás a co vás nemine?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

O víkendu vás čeká nádherný výlet s protějškem. Zřejmě si také dost jasně uvědomíte, co vše pro vás dělá, a vy to zapomínáte ocenit. Řekněte mu, jak moc si těch maličkostí vážíte. V galerii najdete tip na víkend.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Váš víkend nebude mít chybu! Nejlépe se budete cítit obklopeni rodinou, kde je váš bezpečný prostor. Nesnažte se s tím bojovat. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Tak dlouho už říkáte, že vše doma zvelebíte, a nic se neděje. Pusťte se do toho! Tento víkend bude ideální příležitost, jak vše dotáhnout. V galerii najdete, čeho se tento víkend naopak vyvarovat.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Celý víkend nebudete mít energii vůbec na nic, bude vás lákat jen lenošení a pohoda. Dovolte si na pár dní vypnout a nabrat sílu na další týden. V galerii najdete, co vás o víkendu čeká za novinky.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Máte velkou šanci změnit vše, co už pro vás v životě není komfortní. Naskytne se vám příležitost, jaká se nebude dlouho opakovat. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

O víkendu budete mít vážně štěstí na lidi! Užijete si spoustu zábavy a budete naladěni na stejnou vlnu. Nebojte se požádat návštěvu, ať klidně zůstane přes noc. Bude to stát za to! Tip na víkend máte v galerii.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pokud vyrazíte s přáteli na letní víkendovou večeři, máte velkou šanci potkat člověka, který do vašeho života absolutně zapadne. Mějte oči otevřené! V galerii najdete, na co si dát pozor.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Vypadá to, že vás o víkendu popadne uklízecí mánie a budete do toho chtít zapojit celou rodinu. Ta měla ale jiné plány, a nepotká se to tedy s velkým úspěchem. V galerii najdete, jak je přemluvit!


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pokud budete celý víkend sedět doma, nové přátele nepotkáte. A nejen přátele - pokud toužíte po lásce, v televizi ji nenajdete. Pěkně se ustrojte a hurá ven! V galerii najdete, co vás potěší.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Čeká vás víkend nabitý erotikou a vášní. Nebojte se projevit své skryté touhy a říci svému partnerovi, co se vám v posteli líbí. Nebude mít problém vám okamžitě vyhovět! V galerii najdete víkendový tip.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Čeká vás událost, na kterou jste se dlouho těšili. Užijte si ji na maximum a klidně s sebou vezměte svého partnera. Nakonec by vás mrzelo, že tam nebyl. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Tady to vypadá na partnerský konflikt. Váš největší problém je, že si necháváte své emoce pro sebe a otevřeně o nich nekomunikujete. To vede k daleko horší hádce. V galerii najdete, co vás o víkendu naopak potěší.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy