Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Blížence čeká pozvání na rande, Vodnáře nepříjemná hádka

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
VÍKENDOVÝ HOROSKOP
Poslední srpnový víkend toho slibuje spoustu. Někteří zrozenci si budou připadat velmi nezávisle a jiní budou spěchat, aby toho před začátkem nového školního roku co nejvíce stihli. Pokud vás něco vyvádí z míry, rozhodně si to nenechávejte líbit. Odhalte, co vám hvězdy přichystaly na tento víkend. Přečtěte si náš VÍKENDOVÝ HOROSKOP!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Berani, čeká vás docela zajímavý víkend. Přitahujete nové známosti a je možné, že se do vás někdo zamiluje. Se svou drahou polovičkou můžete konverzovat o čemkoliv. S čím byste ale měli zacházet rozumně? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, zda je váš partner pro vás ten pravý, napište SMS ve tvaru EXT12 a vaše data narození na číslo 904 30 46. Odpovíme jasně a rychle!

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býci, o víkendu zkuste udržet své emoce pod kontrolou. Vaše snahy o dokonalý vztah se vám vymykají z rukou. Máte i pocit, že si nesmíte nechat nic líbit. Po víkendu by se však vztahové bouře měly urovnat. A co čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, zda je váš partner pro vás ten pravý, napište SMS ve tvaru EXT12 a vaše data narození na číslo 904 30 46. Odpovíme jasně a rychle!

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, tento víkend budete řešit rodinné problémy. Pohrne se to na vás ze všech stran a vy toho začínáte mít dost. Ve vztahu se vám bude dařit a naleznete větší sebedůvěru. A jaký víkend čeká nezadané Blížence? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, zda je váš partner pro vás ten pravý, napište SMS ve tvaru EXT12 a vaše data narození na číslo 904 30 46. Odpovíme jasně a rychle!

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Raci, o tomto víkendu by vám přátelé mohli dohodit někoho zajímavého. Vyrazte s nimi ven a zkuste působit sebevědomě. Ihned budete vědět, jak daný protějšek oslovit. A jak se budete mít s vaší láskou? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, zda je váš partner pro vás ten pravý, napište SMS ve tvaru EXT12 a vaše data narození na číslo 904 30 46. Odpovíme jasně a rychle!

LEV (23. 7. – 22. 8.)

O tomto víkendu si budete muset dávat pozor a vyhýbat se místům, která pro vás představují určité nebezpečí. Naopak s novým protějškem prožijete příjemné chvilky. Vaše skvělé nápady tomu všemu dodávají šmrnc. A jak se vám bude dařit ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, zda je váš partner pro vás ten pravý, napište SMS ve tvaru EXT12 a vaše data narození na číslo 904 30 46. Odpovíme jasně a rychle!

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Tento víkend budete vyčerpaní, ale i přesto se snažíte aktivně jednat a svého miláčka překvapovat. Jen pozor, abyste nepřebrali. Myslete i na své zdraví. A co singles? Před čím je hvězdy varují? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, zda je váš partner pro vás ten pravý, napište SMS ve tvaru EXT12 a vaše data narození na číslo 904 30 46. Odpovíme jasně a rychle!

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, tento víkend je velmi příznivý pro výlety a relaxování. Toužíte poznávat nová místa? Jen do toho! Vaše drahá polovička vám bude dělat dobrou společnost. Víkend si jednoduše užijete. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, zda je váš partner pro vás ten pravý, napište SMS ve tvaru EXT12 a vaše data narození na číslo 904 30 46. Odpovíme jasně a rychle!

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, máte před sebou skvělý víkend! V milostné oblasti funguje všechno na jedničku a neřešíte nic jiného. Jen si užíváte vášnivých chvilek se svou láskou. I někam vyrazíte. A co čeká na nezadané? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, zda je váš partner pro vás ten pravý, napište SMS ve tvaru EXT12 a vaše data narození na číslo 904 30 46. Odpovíme jasně a rychle!

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, potkáváte protějšky, jež vám půjdou neskutečně na nervy. A tak začínáte propadat negativismu. Hvězdy vás navíc varují před velkým utrácením. A jaký víkend budou mít zadaní? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, zda je váš partner pro vás ten pravý, napište SMS ve tvaru EXT12 a vaše data narození na číslo 904 30 46. Odpovíme jasně a rychle!

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi, tíží vás neschopnost odpočívat. Jste spolehliví, ale vaši lásku zanedbáváte. Zaslouží si uznání. A nezapomeňte, odpočinek vám může neobyčejně prospět. A co čeká o víkendu singles? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, zda je váš partner pro vás ten pravý, napište SMS ve tvaru EXT12 a vaše data narození na číslo 904 30 46. Odpovíme jasně a rychle!

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, o víkendu budete v napětí a chcete všechno bleskově splnit. Svému okolí dáváte najevo nespokojenost. A vše zbytečně směřuje ke konfliktům. A co signalizují hvězdy nezadaným? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, zda je váš partner pro vás ten pravý, napište SMS ve tvaru EXT12 a vaše data narození na číslo 904 30 46. Odpovíme jasně a rychle!

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Rybky, špatná zkušenost vám o víkendu otevře oči. Singles čeká nepříjemné jednání s protějškem. Ve svém milostném životě nehodláte dělat ústupky. Ve vztahu vás miláček umí rozesmát. Co vám ale vadí? To se dozvíte ve fotogalerii. A pokud chcete vědět, zda je váš partner pro vás ten pravý, napište SMS ve tvaru EXT12 a vaše data narození na číslo 904 30 46. Odpovíme jasně a rychle!

Související články

Další články