Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Blížence čeká odplata, Kozorohy šance na lásku

+ Dalších 11 fotografií
VÍKENDOVÝ HOROSKOP
O víkendu to bude pořádný hukot! Budeme pod vlivem blížícího se úplňku. Někteří zrozenci prožijí víkend pod tíhou svých myšlenek, jiní budou mít budoucnost otevřenou. Jaké dobrodružství připravily hvězdy právě vašemu znamení? Které znamení bude bez energie? A na které čeká příval vášní? To se dozvíte v našem VÍKENDOVÉM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, o víkendu vám přichází do života nový vzruch. Budete středem pozornosti a dokonce si přejete vyčnívat. V lásce vás čeká vzrušující kolotoč. I singles si přijdou na své. Co je čeká? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býci, přeháníte to a váš miláček vlastně neví, co tím sledujete. Počítejte ale se zpětnou reakcí, která se vám nebude líbit. Jste zahlceni velkým množstvím negativní energie. Jaké to budou mít o víkendu singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, momentálně vás netrápí, že to máte doma nahnuté. Přednost má ve vašem případě zábava a žhavé intimnosti. Vaše sobecké jednání bude následně odměněno. Co se stane? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Raci, vlivem úplňku a uplynulých dní dojde k návratu do minulosti. Ztrácíte se v tom, co chcete. Ve svém milostném životě si neumíte stanovit pevný řád. Před čím vás varují hvězdy? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, o tomto víkendu se můžete cítit vyčerpaní a blížící se úplněk vám moc energie nepřidá. V lásce svou kreativitu neztrácíte, ale myslete i na odpočinek. Kdo se bude rozplývat nad nezadanými? To se dozvíte ve fotogalerii.

novebannernahradni

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, tento víkend pro vás představuje velký krok vpřed. Vesmír si vás hýčká. Se svým myšlením máte novou budoucnost otevřenou. Co vypluje na povrch u singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, o víkendu budete muset vyrovnat protiklady. I tak bude vaše nálada na bodu mrazu. Snažíte se poprat s tlakem okolí. Singles čeká víkend plný slasti, ale jak na tom budou zadaní? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, chystáte se vyrazit ven, ale tentokrát to nebude mít to dané kouzlo. Měsíc vám může ubírat energii. Ve vztahu zaujmete postoj: já jsem tady král. A jak se povede nezadaným? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, o víkendu budete labilní a nestálí. Měsíc na vás působí víc, než si myslíte. Na svého miláčka vystrkujete drápky, ale hvězdy radí, abyste se zaměřili na pokoru. A co u singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, hvězdy varují před zbytečným utrácením. Ve svém jednání překročíte hranice vašeho standardu. Ve svém partnerství jste se rozhodli postavit do role soudce. A co singles? Bude to lepší? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, blížící se úplněk ve vás probudí tvrdohlavého a ohnivého ďábla. Svému partnerovi dáte jasně najevo, že se nemá pokoušet vás měnit. Asi bude koukat. A co se nebude dařit svobodným? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, ujasněte si, zda opravdu chcete dělat svému partnerovi jen milostnou figurínu. Ve vztahu musí dávat oba, ne jen jeden! Necháte se snadno zmanipulovat, a tak je toho využíváno. A jaký víkend čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

Vyzkoušejte si magický tarot lásky! Karty vám řeknou, co vás čeká v partnerství a jakým překážkám budete čelit.

Mohlo by vás zajímat

Další články