Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Blížence čeká divočina, Lvy pracovní povinnosti

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Blížence čeká divočina, Lvy pracovní povinnosti
Zdroj: pixabay
+ Dalších 10 fotografií
VÍKENDOVÝ HOROSKOP
Je před námi další říjnový víkend, který bude symbolizovat vášnivé choutky, ale i nesmyslné rozepře. O tomto víkendu budete chtít využít každou příležitost a na řadě bude i změna image. Co dalšího si připravily hvězdy na tento víkend? Přečtete si v našem VÍKENDOVÉM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, už se nemůžete dočkat zaslouženého volna! O víkendu se vám připlete do cesty někdo, s kým zažijete vášnivé dobrodružství. Obavy jsou jen ve vaší hlavě. A jaký víkend si připravily hvězdy pro zadané? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býci, na pátek plánujete zábavný program a opravdu se vydaří podle vašich představ. Váš miláček je z vaší akčnosti nadšený. Singles budou také v kondici. Co je čeká? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, pořád přemýšlíte nad tím, co byste měli změnit. Je ten správný čas na změnu vaší image. Proveďte ji sebejistě, budete nadšeni! Ve vztazích máte bláznivé nápady. A co na to váš partner? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Raci, tento víkend máte v plánu trávit pracovně. Chcete si finančně přilepšit, a tak vám nic jiného nezbývá. Před svou drahou polovičkou se stejně uzavíráte a víkend strávený bez sebe vám prospěje. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvíčci, váš víkend se jeví jako pořádná jízda! Singles se nechají unést romantikou a zadaní si vyzkouší něco nového. Nudit se rozhodně nebudete! Co vás ale může rozhodit? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, tento víkend nebude patřit mezi nejlepší. Nechcete si narušovat víkendový oddech, ale do cesty se vám připlete záškodník. Necháte se rozhodit a celý víkend s vámi nebude řeč. A jak na tom budou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, o tomto víkendu se opravdu potřebujete vyřadit z provozu a odpočinout si, jak jen to půjde. Vaše drahá polovička chce za zábavou, ale vy to cítíte jinak. Pošlete ji samotnou. A co potká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, čeká vás víkend bez vašeho miláčka. Chystá se pryč a vy se tak budete muset zabavit sami. Zvolte pohyb! Sportování vašemu tělu prospěje a navíc získáte dávnou ztracenou kondičku. A jaký víkend čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, v lásce se vám poslední dobou nedařilo, ale nyní vám do osudu přichází někdo nový, okouzlující. Nedovolte, aby vám utekl! Ve vztahu bude taky všechno v pořádku. Co budete muset zkrotit? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, o víkendu vás nic nezastaví! Máte plán a ten chcete bezpodmínečně dodržet. Doma vám to klape na jedničku. Váš partner vám dodává stejnou energii jako na začátku vztahu. A jak to budou mít singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, o víkendu se nebojte udělat větší životní kroky. Potkáte se s někým významným a důležitým pro vaši budoucnost. Singles čeká vášnivé povyražení. Bude to ten pravý? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, nebudete proti, když se i váš partner zapojí do domácích prací. Tentokrát to budete vy, kdo vyrazí ven. Jste okouzlující, a tak je možné, že se do vás někdo zakouká. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy