Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Berany čeká prohra v lásce, Kozorozi zahoří vášní

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
VÍKENDOVÝ HOROSKOP
Další zářijový víkend bude ve znamení vášní a milostných proher. Některým zrozencům se tělo rozhoří touhou, s těmi ostatními jejich drahá polovička ani nehne. I když máte práce nad hlavu, najděte si čas na zábavnou chvilku s přáteli. Co budete muset zvládnout? A co si pro vás hvězdy připravily? To se dozvíte v našem VÍKENDOVÉM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, o tomto víkendu vás čekají změny ve vašem milostném životě. Hvězdy bohužel předpovídají prohru. Pokud jste single a snažíte se dostat svou vytouženou lásku, nepovede se vám to! S čím přijde o víkendu váš miláček? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Konstelace Měsíce vám o víkendu dopřeje kvalitní intimní život. Hvězdy radí: Nebuďte stydlíni, v posteli se na to nehraje! Naopak singles si užijí s prudérní osobou, která jim pokazí celý víkend. A k čemu vás hvězdy vybízí? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Na tento víkend vám hvězdy radí, abyste si moc nevyskakovali. Před svým miláčkem volte hodně dobře slova. Má starosti a nebude dobře naložen. Singles mají chuť si s někým zadovádět. Jak to dopadne? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Raci, o víkendu budete na koni. Vyzařuje z vás sexappeal a hvězdy předpovídají úspěch. Budete mít z čeho vybírat. Pátek se ještě ponese v pracovním duchu, ale další dny si užijete. A co vás čeká ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, dostanete příležitost jet na pár dní na dovolenou. Jeďte sami a pročistěte si hlavu. Svého partnera tím popostrčíte k rozhodnutí, na které už dlouho čekáte. Singles nemají na seznamování ani pomyšlení. Ale? Co se přihodí? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

O víkendu dostanete nabídku, která se neodmítá. Ve svém vztahu jste jako na houpačce. Nečekejte až zahřmí. Hvězdy vám pomáhají v milostných krocích. A s kým si budou skvěle rozumět singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

novebanner5

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Váhy, budete se muset poprat o svou lásku. Máte ale předpovězen úspěch. Vaše konkurence si v tomto případě ani neškrtne. Vše bude ve vašich rukách. A jak se vám bude dařit ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, i když jste jindy vášniví a sexuchtiví, o víkendu žádnou slávu v sexuálním životě neočekávejte. Jste vyčerpaní z práce a na vašem milostném životě se to podepíše. A co singles? Budou na tom stejně? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, váš miláček ví, že rádi nakupujete, ale dělá mu to vrásky na čele. Měli byste udělat kompromis, jinak z toho doslova zešílí. Z čeho se budou podlamovat nohy nezadaným a co je čeká? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

O víkendu zahoří vaše tělo velkou touhou. Mezi vámi a vaším partnerem je všechno zalité sluncem a ve vašem vztahu přeskočí dávno zapomenutá erotická jiskra. Jen si svůj nově nabitý sexuální život nekazte prací. A co singels? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, o tomto víkendu budete muset zvládnout velký apetit vašeho partnera. Zažijete nezapomenutelné chvíle, ale někde uvnitř máte pocit, že tudy cesta nevede. Co rozjedou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Rybky, dostanete šanci poznat skvělý protějšek. Ale hvězdy varují: Od zadaných dejte ruce pryč. Trpěli byste nakonec jen vy. Počkejte si na někoho svobodného a úžasného. A co bude zadaným provádět jejich partner? To se dozvíte ve fotogalerii.

Vyzkoušejte si magický tarot lásky! Karty vám řeknou, co vás čeká v partnerství a jakým překážkám budete čelit.

Související články

Další články