Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Berani si užijí svobody, Býci požádají partnera o ruku

+ Dalších 11 fotografií
VÍKENDOVÝ HOROSKOP
Je před námi další letní víkend! Jaký bude pro jednotlivá znamení? Připravte se na drobné neshody s vaší drahou polovičkou. Ty zase rychle odezní a některá znamení si budou užívat pohodové volno. Tento víkend je jako stvořený pro vášnivé povyražení. I o víkendu budeme stále pod vlivem proběhlého úplňku. Hvězdy vám prozradí, co čeká právě vaše znamení o tomto víkendu! Přečtěte si VÍKENDOVÝ HOROSKOP!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, na víkend chystáte trumfy, ale hvězdy radí, abyste nejednali za zády své drahé polovičky. Mohlo by se vám to vymstít. Singles si užívají volnosti a o žádnou novou známost nestojí. A co vás o víkendu překvapí? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Tento víkend budete napjatí a nervózní. Vše bude vlivem doznívajícího úplňku. Nebojte se ale udělat větší životní kroky. Pokud to tak cítíte a o svou lásku opravdu stojíte. A na co by se měli soustředit singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci, se svou novou známostí si příliš nerozumíte. Vypadá to, že se každý vydáte svou vlastní cestou. Těžkou hlavu si z toho ale neděláte a vyrazíte opět na lov. A jak na tom budete ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Raci, pokud se necítíte fit, pravděpodobně za to může váš hektický styl života. Budete muset rapidně změnit stravu a dát do pořádku svou psychiku. Hvězdy varují nezadané: Ten frajer, co vás oblbuje, nebude ten pravý. A co váš vztah? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Lvíčci, v pátek se vydáte za zábavou a tento víkend vám hvězdy slibují štěstí v lásce. Že by? Ve svém vztahu jste šťastní a spokojení. Z čeho máte radost? To se dozvíte ve fotogalerii.

novebanner4

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

V sobotu se zaměříte na své zdraví a budete chtít zapracovat na své kondici. Hvězdy říkají: Jen do toho! Váš partner nebude proti, a tak můžete zapojit i jeho. A jak si užijí víkend nezadaní? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Nezadané Váhy, přijdete na to, že ani jedna známost, která se kolem vás točí, není vhodná. Nenechte si nikým mluvit do života. Vy přece víte, co je pro vás správné. Čeho by se měli o víkendu vyvarovat zadaní? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, možná se z vašeho tajného románku vyklube něco víc. Hvězdy ale varují: Pokud jste zadaní, ihned s tím přestaňte! Co vám o víkendu hrozí? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, o víkendu povedete se svou láskou malicherné války. Neměli byste se vracet ke starým křivdám, a už vůbec ne, když máte volno a můžete si užívat. Co vás nakonec stmelí? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

O víkendu to budete mít složité. Uvědomíte si, že peníze a přátelství se nespojují. Nechcete ztratit přítele, takže na společné podnikání raději zapomeňte! A jaký bude váš vztah? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, nechcete se smířit s tím, že vám něco nevyšlo. Jste výbušní a svou náladu si vyléváte na svém miláčkovi. No jo, ten úplněk! Nedovolte, aby vám o víkendu někdo cizí narušoval partnerské soužití. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Pátek bude pro vás jako stvořený. Toužíte po vyznání lásky a usměje se na vás štěstí. Váš idol se konečně vysloví ze svých citů. A jak stráví víkend zadané Ryby? To se dozvíte ve fotogalerii.

Vyzkoušejte si magický tarot lásky! Karty vám řeknou, co vás čeká v partnerství a jakým překážkám budete čelit.

Mohlo by vás zajímat

Další články