Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Víkendový horoskop: Berani si udělají doma pořádek, Lvi ukážou samostatnost

žena, zima
Zdroj: Unsplash
+ Dalších 8 fotografií
víkendový horoskop

Mrazivý víkend přináší mnoho překvapení! Podívejte se, co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu a čeho byste se měli naopak vyvarovat. Jaký bude předposlední lednový víkend?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

O víkendu si dejte pozor na unáhlené nákupy. Pořizujte jen to, co skutečně potřebujete. Ve vztahu překvapíte svého partnera, což bude mít velký úspěch a zajistí vám to romantický víkend. V galerii najdete, na co se zaměřit.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Velká pracovní příležitost je na spadnutí! Ačkoli je víkend, dostane se vám nabídky, která by mohla do budoucna ovlivnit mnohé. Nenechte si ji utéct jen pro to, že máte strach. To zvládnete. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Zkuste si doma udělat pořádek a vytřiďte staré nepotřebné věci. Uleví se vám a budete mnohem lépe dýchat. Potřebujete prostor ke svému fungování, příliš mnoho věcí vám bere koncentraci. V galerii najdete váš tip.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Některé věci se nedají naplánovat, smiřte se s tím. Máte přesně dané, jak chcete, aby věci fungovaly. Proto vás vykolejí, pokud se to děje jinak. Partner vám bude oporou, dovolte mu to. V galerii najdete, co vám udělá radost.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Nic není černobílé, ani situace kolem vás ne. Zkuste pochopit druhé a jejich úhel pohledu. Jste skvělým společníkem pro každého, kdo se ve vaši přítomnosti o víkendu objeví. V galerii najdete, na co se zaměřit.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Pracovní povinnosti vám nedají spát ani o víkendu. Naložili jste si toho prostě moc a podle toho pak také vypadá váš volný čas. Do budoucna se vám to však vyplatí a budete rádi, že jste to teď nevzdali. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Zkuste být více samostatní a nespoléhejte na druhé. Ve skutečnosti máte v dostatek síly, abyste věděli, kam chcete momentálně směřovat. Jen nevěříte sami sobě. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Buďte více se svou rodinou, netravte víkend každý odděleně. Děti jsou malé jen jednou a utíká vám mnoho důležitých momentů. Vypusťte z hlavy pracovní a finanční starosti. Příští týden se vše vyřeší. V galerii najdete, na co si dát pozor.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nezadaní se mohou těšit na zajímavé rande, zadaní na velkou romantiku. Tento víkend pro vás bude ve znamení partnerských vztahů a jejich upevňování. V galerii najdete, co by vás mohlo rozčílit.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Vyvarujte se nevěry! Lehce by partner přišel na to, co tajíte, a nedopadlo by to dobře. Pokud vám ve vztahu něco chybí, mluvte o tom na rovinu a řešte to. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy o víkendu mají.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Jednejte tento víkend s láskou a pokorou. Potřebujete ve vašem životě více štěstí, pohody. Nevnímejte vše negativně, i na tom zlém se dá najít dobré. Jde jen o úhel pohledu. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Nečekané rodinné setkání vás o víkendu trochu vyvede z míry. Nepodceňujte však své hostitelské schopnosti a přichystejte návštěvníkům občerstvení. Sklidíte ovace! V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články

Nejnovější kauzy