Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Víkendový horoskop: Berani si udělají chvíle pohody, Blíženci změní svůj směr

víkendový horoskop
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Podívejte se, co pro vás hvězdy přichystaly během vánočního víkendu. Kdo si zaslouženě odpočine a u koho naopak hrozí hádka s rodinou? Odpověď najdete v pravidelném víkendovém horoskopu.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Mysleli jste si, že máte vše pod kontrolou, opak je ale pravdou. Ve světle finančních výdajů byste se náhle mohli zaleknout situace, kterou kolem sebe máte. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy na tento víkend připravily.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Během víkendu vás čekají strmé pády i vítězné výhry. Možná budete muset dokonce dodělat pár pracovních úkolů, což by mohlo doběla rozčílit vašeho partnera. Je čas si říci, že tady nemáte zkrátka na vybranou. V galerii najdete, na co se zaměřit.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Je čas na čtení knihy, kterou dostanete k Vánocům. Právě v ní totiž najdete odpovědi, které jste si dlouho najít přáli, ale ony nepřicházely. Teď ale konečně nastal jejich čas. V galerii najdete, co vám přinese radost.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Netlačte na pilu, není důvod tolik naléhat. Pokud vystoupíte ze své komfortní zóny, pokusíte se o něco, co vás nikdy dříve nenapadlo. Naučí vás to, že změn se nemáte bát. V galerii najdete, co vás potěší.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Překvapí vás, že už nemáte touhu vydat se novou cestou, která se vám teď nabízí. Naopak chcete začít novou etapu svého života odlišně a s příležitostí, kterou vám káže blízký známý. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nezkoušejte během vánočního víkendu lidi kolem sebe přelstít, nedopadlo by to dobře. Myslete na své hranice a připomeňte je i druhým. Není důvod se s blízkými znovu dostávat do takového konfliktu. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Ať už teď pracujete na čemkoli, dopadne to dobře. Nebojte se, že by vám těsně před cílem došla energie, i to se občas stává. Vy jí ale budete mít na rozdávání a držet se vás bude až do konce roku. V galerii najdete, co vás potěší.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

I příští týden vás čekají nějaké ty pracovní povinnosti, a proto si během vánočního víkendu připomeňte, že jste dostatečně rozhodní a umíte vzít celou věc za správný konec. Zatím to totiž vypadá přesně naopak. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Během vánočního víkendu byste se měli omluvit a také vyhnat z hlavy myšlenku, že jste neporazitelní. Ve skutečnosti totiž jen toužíte po podpoře svého okolí, která vám pomůže ve velmi silné a náročné situaci. V galerii najdete váš tip.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Možná získáte během Vánoc hned několikrát pocit, že je všechno špatně a nic se vám nedaří. Připomínejte si ale ve chvílích, které jsou pro vás náročné, jak velký kus cesty jste skutečně ušli. V úspěchu najdete odvahu. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Každý dělá chyby, stejně tak i vy. Konečně si odpustíte, co jste v minulých měsících nezvládli, a začnete si život užívat s mnohem větší lehkostí. Nebojte se riskovat, ono se vám to nakonec zkrátka vyplatí. V galerii najdete, na co se můžete těšit.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Nemusíte čekat, až se dozvíte další nové informace, nebudou jiné než ty, které momentálně máte. Ty vám ale budou bohatě stačit k rozhodnutí, které potřebujete momentálně udělat velmi rychle. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy