Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Berani se předvedou v posteli, Lvi budou krotit své partnery

Zdroj: Pixabay
+ Dalších 10 fotografií
VÍKENDOVÝ HOROSKOP
Druhý červencový víkend bude plný překvapení! Někteří zrozenci si budou ujasňovat své vášně a nálady. A u některých dojde k bouřlivé výměně názorů. Právě Býci budou muset leccos překousnout. Co čeká ostatní znamení? A jaký víkend vám předurčují hvězdy? To se dozvíte v našem VÍKENDOVÉM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, do vašich víkendových plánů se vám připlete nezvaný host. Jeho návštěva vás však potěší. Páteční večer strávíte se svou drahou polovičkou a bude to hodně divoké. Co se bude dít? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Býčci, zkuste na sobě zapracovat, ve spoustě věcí máte skluz. To vám váš miláček nedaruje. Zkuste se domluvit. Leccos budete muset skousnout, ale náladu si zlepšíte při sobotním setkání s přáteli. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Tento víkend byste si měli udělat čas na vaše blízké. Rádi vás uvidí a dají vám nový impuls do života. Vaše spřízněná duše vám zrovna nedává tu energii, kterou potřebujete. Pro co byste se měli rozhodnout? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Ráčci, svůj nový objev si rozhodně nenecháte jen tak utéct. Svým chováním překračujete své hranice. Ve svém partnerském soužití odhalíte pravdu. S čím se budete o víkendu potýkat? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

O víkendu budete investovat do volnočasových aktivit. Jen tu svoji lásku byste měli malinko krotit, jinak by vás to mohlo přijít draho. Hvězdy radí: některé atrakce si užijte sami. Co bude lákat singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, svou rodinu rozmazlujete. Víkend ale budete trávit nečekaně v práci. Váš kolega s vámi pěkně zametl. Potěšit vás může to, že vaše pracovní nasazení přinese vyřešení mnoha problémů. Jak vás odmění šéf? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, na své nejbližší se snažíte zapůsobit, udělat dojem. Přesto na vás neustále vidí chyby. Nenechte se vykolejit. Hodnotu člověka neurčuje to, jak se k němu ostatní lidé chovají. Co musíte udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Budete si muset vymyslet vlastní program. Vaše drahá polovička má naplánovanou dámskou jízdu. Hvězdy předpovídají, že doděláte resty a přichystáte pořádnou grilovačku. A jak si o víkendu poradí singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, o víkendu vás čeká cesta za známými. Už teď máte nervy, zda vám něco neschází. Někdo se vás bude snažit vytočit, ale nakonec se stáhne. Co byste rozhodně neměli zkoušet? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Momentálně jste nadmíru spokojení. Jen v sobotu může dojít k menší výměně názorů mezi vámi a vaší drahou polovičkou. A zase půjde o naprostou hloupost. Co vás začne ke konci víkendu ovlivňovat? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, tento víkend bude váš! Užijete si ho se vším všudy. Navštívíte milovaná místa. Co vám ale radí hvězdy? Dávejte si pozor na alkohol a svého miláčka raději nechejte doma. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Nemáte rádi překvapení, ale co takhle menší neplánovaná dovolená? Váš partner je prostě dokonalý! Nic vám nebude scházet, jen za začátku předstírejte nadšení. A co čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články