Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Berani naleznou ztracenou vášeň, Raci budou potřebovat odstup

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 10 fotografií
VÍKENDOVÝ HOROSKOP
Tento víkend bude peprný. Dávejte si pozor na to, co komu řeknete. Může se vám to šeredně vymstít. Někteří zrozenci se budou trápit kvůli své lásce, jiní si přijdou na své a najdou ztracenou vášeň. A co si připravily hvězdy právě pro vaše znamení? To se dozvíte ve VÍKENDOVÉM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, buďte ostražití! Vaše spřízněná duše je někde nablízku. I když si svou vášeň užíváte s více nápadníky, rozhlédněte se pořádně okolo. A jaký víkend budou mít dlouhodobí partneři? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Býčci, právě na vás budou působit dozvuky úterního úplňku. To, co zasejete, to také sklidíte. Svěřte se vašemu miláčkovi, co vás trápí. Právě on vám může pomoct najít ztracenou vášeň. Jak se budou cítit singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, čeká vás žhavý víkendový zážitek. Užijete si, a ne jen tak s někým. Bude to váš ex. Toužíte dobývat a právě váš bývalý bude nablízku. Co budou muset udělat singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Ráčci, přemýšlíte, co by váš idol potřeboval. Ale mělo by to být naopak. On by měl přemýšlet, po čem toužíte vy. Každopádně potřebujete jistotu. Hvězdy radí: myslete především na sebe. Co hvězdy doporučují na víkend? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Lvíčci, vaše milostná energie je na vrcholu. Svou drahou polovičku se snažíte doslova zničit. Užíváte si svou sílu a moc. Vlivem Saturnu nesmíte nic odkládat. Singles mají šanci na lásku. Kde ji mohou potkat? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, máte obavy o svého miláčka. Dá vám najevo, že se mu nedostává tolik pozornosti, kolik by si představoval. Je dobře, že jste ve svém vztahu otevření. Jupiter otevře vaši lásku k Bohu. A co trápí nezadané? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Místo všelijakých spekulací vyrazte někam ven a neseďte doma na zadku. Negativní vzpomínky již musí vyšumět. Naplánujte divokou akci a probuďte v sobě jinou touhu.

Nad čím ještě přemýšlíte? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, vlivem Saturnu dojde k objasnění situace, která vám nedala spát. Ale vaše drahá polovička chce soupeřit za každou cenu. Nesmíte přistoupit na její hru, kdo bude mít poslední slovo. A co čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, o víkendu vás čeká milostná akce. Ale jste ponaučeni z předchozích nezdarů a nechcete se spálit. Co vás potěší? Že na vás příbuzní nezapomněli. A jaký víkend budou mít partneři? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Vaše pracovitost se pozitivně odrazí na vašem bankovním účtu. A tak neshody, které jste měli v týdnu se svou láskou, budou konečně pryč. Zkuste ale tentokrát zapomenout na práci a vyjděte jí vstříc. Hvězdy přejí nezadaným. Čeho se dočkají? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, nepřešvihněte své možnosti. Možná i vy potřebujete pomoct. Neodhánějte všechny zbytečně pryč. Hlavně váš miláček stojí při vás. A jak si užijí singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Singles Ryby budou mít čas zapracovat na své image. Čeká vás totiž rande snů. Hloupé řeči vašich blízkých berte s rezervou. Jak to budete mít s financemi? Na co si dávat pozor? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články