Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Víkendový horoskop: Berani by se měli vyvarovat hádek, Kozorozi vyrazí do společnosti

Vysmátý muž s kávou.
Zdroj: Pixabay
HOROSKOP

Jaro už se pomalinku blíží a svět zaplavuje dobrá nálada. Ptáte se, co druhý březnový víkend přinese právě vám? Hvězdy mají jasno a podívat se na to můžete do našeho horoskopu.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Tento víkend byste se sice chtěli bavit, dobře ale víte, že vás čekají neodkladné povinnosti. Tak s nimi zbytečně neotálejte a pusťte se do toho, neboť bez práce nejsou koláče. Uvidíte, s jakým uspokojením si pak užijete zasloužený volný čas a nebudete si moci vyčítat ani nějaký ten prohřešek.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Hvězdy říkají, že vás tento víkend nic tak zásadního nečeká a vy jej budete mít chuť strávit spíše odpočinkem a lenošením. Vypadá to ovšem, že vás navštíví nečekaná návštěva, která vám tyto plány trochu naruší. I přes počáteční nelibost ji přijměte, nakonec si tento čas užijete.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Nepouštějte se tento víkend do zbytečných hádek a už vůbec se nespoléhejte na to, že co nejde po dobrém, to půjde po zlém. Hvězdy vám v tomto případě nejsou moc nakloněny a vaše negativní chování by se nakonec nejvíce projevilo právě na vás. A to přece nechcete.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Ačkoli byste nejraději celý víkend prolenošili u televize a nevytáhli paty z domu, neměli byste odmítat pozvání na akci, se kterým přijde váš blízký přítel, válet se přeci jen můžete i jindy. Protáhnete se, utužíte vztahy a ještě se dobře pobavíte. A o to jde přeci především.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Hvězdy jsou vám tento víkend mimořádně nakloněny v milostných vztazích. Pokud jste zrovna sami, vyrazte ven a mějte oči dokořán. Možná natrefíte na někoho, koho dobře znáte a příliš valné mínění jste o něm neměli. Slovo dá slovo a vy zjistíte, že co se škádlívá, to se rádo mívá.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Druhý březnový víkend bude u vás ve znamení úklidu, tak se do něj s chutí pusťte, všechno vám půjde hezky od ruky a uvidíte, jak se vám bude pak v čistém prostředí hezky dýchat. Večer se neostýchejte vyrazit ven za zábavou, můžete navázat výhodné kontakty do budoucna.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Horoskop říká, že na vás tento pochmurný víkend padne smutek, ale nebojte, čas všechny rány zahojí. Zkuste se tomu nepoddávat, a naopak se ozvěte dobrým přátelům a naplánujte si nějakou akci. Vyrazte do přírody nebo za kulturou a den plný zážitků zakončete v nějaké hospodě.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

I když se vám zprvu nebude moc chtít, neměli byste odmítat nabídku možného přivýdělku. Ani nemrknete a peníze se vám budou hodit. To ovšem neznamená, že byste si tento víkend neměli ponechat čas i na zábavu, nemůžete brát pořád všechno tak vážně.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Hvězdy varují, že ačkoli vás tento víkend zaplaví chuť zapít poněkud náročný týden, neměli byste se tomu úplně poddat. Říká se, že člověka při víně poznáš, pozor ovšem, abyste se negativně neotevřeli ostatním právě vy. Namísto hrozících citových výlevů bude možná nejlepší pustit si dobrý film a společnosti se vyhnout.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Tento víkend byste se neměli pouštět do žádných náročnějších činností a zbytečně se přepínat. Hvězdy varují, že vám hrozí úraz. Raději zůstaňte pokud možno doma a věnujte se své rodině. Však jste ji také pro všechny své aktivity poslední dobou celkem zanedbávali.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Máte pocit, že se kolem vás nic neděje a všechno se zbytečně táhne, ovšem ne nadarmo se říká, dočkej času jako husa klasu. Zkuste tento víkend přenechat iniciativu druhým a sami dát věcem volný průběh. Třeba vás překvapí opravdu nečekanou nabídkou a vy uvidíte, že čekání se vyplatilo.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Horoskop praví, že u vás druhý březnový víkend přeje spíše než rodině formálním společenských setkáním. Nahoďte tedy oblek či malé černé a vyrazte na nějakou akci. Máte možnost rozhodit sítě a přijít si k užitečným známostem do budoucna, ať již v profesním, tak milostném životě.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy