Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Víkendový horoskop: Berani by se měli přestat litovat, Býci zpomalit a zahodit stres

žena, zima, sníh
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
HOROSKOP

Je tu první zasněžený víkend, a to si přímo říká o výlety do přírody a koulovačku. Není však nebe bez mráčku a tak se ne všem povede tak dobře, jak si plánovali. Která znamení budou mít pohodu a která by se naopak měla mít na pozoru? To se dozvíte v našem víkendové horoskopu.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

První prosincový víkend využijete k tomu, abyste si ujasnili pár věcí, které vám už nějakou dobu nedají spát. Nedávejte však zbytečně velký prostor svým obavám. Jen vás zpomalují a odvádí vaši pozornost. V galerii se dozvíte, na co si dát tento víkend pozor.

Ryby (21. 2. 20. 3.)

S prvními sněhovými vločkami na vás přišla nostalgická nálada a vy máte chuť napravovat staré vztahy. A na tom není nic špatného. Pokud to tak cítíte, zvedněte mobil a ozvěte se dávnému příteli. Jistě jej potěšíte. V galerii se dozvíte, na co si dát tento víkend pozor.

Beran (21. 3. 20. 4.)

Tento víkend se vám bude zdát, že se toho od vás chce moc a nic od druhých na oplátku nedostáváte. To však úplně nemusí být pravda. Nemáte jen přemrštěné nároky? Přestaňte se litovat a raději se dejte do práce. V galerii se dozvíte, na co si dát tento víkend pozor.

Býk (21. 4. 21. 5.)

Pomalu ale jistě na vás začíná doléhat předvánoční stres a vy nevíte, jestli dřív péct cukroví, nebo shánět dárky. Nejprve se hlavně zastavte a zhluboka se nadechněte. Ať začnete s tím, či tím, rozhodně to vše v pohodě stihnete. V galerii se dozvíte, na co si dát tento víkend pozor.


Blíženci (22. 5. 21. 6.)

Horoskop na tento víkend radí začít s pečením vánočního cukroví. Vyčistíte si u toho hlavu a ještě později potěšíte své blízké. Pusťte si k tomu nějaký hezký vánoční film či CD s koledami a uvidíte, jak vám práce půjde od ruky. V galerii se dozvíte, na co si dát tento víkend pozor.

Rak (22. 6. 22. 7.)

Nezasekávejte se tento víkend zbytečně na malichernostech, kterými si necháte zkazit náladu. Vaše okolí na žádné vaše výlevy není zvědavé a už vůbec je nechce slyšet pořád dokola. Život je krásný, jen se musíte správně dívat. V galerii se dozvíte, na co si dát tento víkend pozor.

Lev (23. 7. 22. 8.)

Podobně jako minulý víkend i tento vás potáhne ven. Tentokrát si však nezapomeňte kulich a rukavice. Výrazně se ochladilo, tak ať začátek měsíce ještě neodstonáte. Menší koulovačka však ještě nikdy nikoho nezabila. V galerii se dozvíte, na co si dát tento víkend pozor.

Panna (23. 8. 22. 9.)

Hvězdy tento víkend radí udělat si kromě pečení perníčků také čas i na jiný druh zábavy. Nahoďte péřovku a vyrazte do parku postavit sněhuláka. Protáhnete všechny vaše bolavé kosti a ještě se skvěle pobavíte. V galerii se dozvíte, na co si dát tento víkend pozor.Váhy (23. 9. 23. 10.)

První prosincový víkend vás uvrhne do reality, že Vánoce jsou za dveřmi a vy nemáte žádné dárky. Ale klid, času je ještě dost, tak žádný stres. Vyrazte na nákupy a uvidíte, že shánění zas takový problém nebude. V galerii se dozvíte, na co si dát tento víkend pozor.

Štír (24. 10. 22. 11.)

Předvánoční shon vás nějak nebere a dárky objednáváte na internetu, takže se návalům lidí v obchoďácích během víkendu s přehledem vyhýbáte. Místo toho se pustíte do velkého úklidu vaší domácnosti, ať to máte z krku. V galerii se dozvíte, na co si dát tento víkend pozor.

Střelec (23. 11. 21. 12.)

Konečně je tu váš nejoblíbenější měsíc roku a vy si můžete nahlas zpívat koledy, aniž byste působili jako cvok. Vypadá to, že si víkend náležitě užijete. Dostane pozvánku na nečekaný výlet a seznámíte se s lidmi, kteří budou naladěni na stejné vlně. V galerii se dozvíte, na co si dát tento víkend pozor.

Kozoroh (22. 12. 20. 1.)

Plány na tento víkend máte jasné – pustit se do těsta na perníčky. Tak s chutí do toho a půl je hotovo. Těsto si však bude muset pár dní odpočinout, takže vám nyní zbyde ještě spousta času na zábavu. Co takhle vyrazit do wellness? V galerii se dozvíte, na co si dát tento víkend pozor.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy